Bajecnazenska.cz

Kategorie: Zdraví a výživa

Lyžařská sezóna začíná!

admin 8.1.2020

Na lyžařskou sezónu se těší většina z nás. Nesmíme však zapomínat na správnou péči o lyžařské vybavení! Na co si dát pozor a jak správně dát všechny pomůcky “do pucu”? A máte vůbec všechno potřebné vybavení? Pojďme se na to podívat! Kdy se pustit do kontroly? Nejlépe uděláte, když své vybavení omrknete dříve než později…. Pokračovat ve čtení »

5 produktivních návyků, které nastartují váš den

admin 20.7.2016

Jistě jste již slyšeli, že to, jakým způsobem začneme náš den, udává tón celému jeho průběhu. Není to tak složitá rovnice. Pokud ve spěchu vstanete, v rychlosti balíte věci, stěží se nasnídáte a kávu upíjíte ještě mezi dveřmi, bude s největší pravděpodobností i váš den lehce hektický a zmatený. Naopak, pokud bude mít vaše ráno jasný rituál… Pokračovat ve čtení »

Laserová operace očí – výhody, rekonvalescence a zkušenosti

admin 20.4.2016

V současné době se problémy s očima jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost dají řešit velmi rychle a šetrně. Využívají se k tomu moderní lasery, které vyžadují minimum mechanických nástrojů. Vždy se klade důraz na přesnost, bezpečnost a šetrnost. Komu může laserová operace pomoci a jak probíhá, se dočtete v následujícím článku.

Termální koupaliště na Slovensku – skutečný skvost střední Evropy

admin 25.9.2015

Problémy s pohybovým aparátem, rekonvalescence po operacích a jiné zdravotní trable. A to jak pro penzisty, tak i lidi v produktivním věku, samozřejmě ale také malé děti. Termální koupaliště na Slovensku je vhodné pro všechny věkové skupiny. A nemusí jít přímo o léčení nějakého neduhu, protože důležitá je samozřejmě i prevence. Teplá voda je v kombinaci se spoustou… Pokračovat ve čtení »

Nově vzniklá dentální klinika v Praze

admin 21.9.2015

Zubařské ošetření představuje pro mnoho lidí doslova noční můru. Již při samotné představě se jim rozklepají kolena, čelo se orosí studeným potem a srdeční tep rázem vyskočí minimálně o polovinu. Strach ze zubaře je zpravidla daný špatnou zkušeností, za kterou nemůže nikdo jiný, nežli samotný zubař – a to je škoda. Najít kvalitního zubaře, pro… Pokračovat ve čtení »

Obrana proti psům – paralyzér nebo pepřový sprej?

admin 4.9.2015

Necítíte se na ulici bezpečně? Bydlíte v rizikové oblasti? Bojíte se, aby vašeho čtyřnohého miláčka nebo vás nenapadnul při venčení jiný pes? Nebo dokonce máte zkušenosti s přepadením? Nenechávejte svoji bezpečnost náhodě a vybavte se některou z účinných obraných pomůcek. Pokud nejste právě specialistou na osobní obranu, bude lepší zapomenout na obušky, taktická pera nebo… Pokračovat ve čtení »

Braň se – osobní ochrana (nejen) pro ženy

admin 1.9.2015

Běžný člověk bez jakéhokoliv výcviku se přepadení ubrání jen těžko. Prvním pravidlem bezpečnosti proto byla, je a bude prevence. Nic vás neochrání před újmou lépe, než když se střetu úplně vyhnete. Nejjednodušší a zároveň nejúčinnější obranou je sledovat okolí, nenavštěvovat zbytečně rizikové lokality, vyhýbat se podezřelým osobám, a pokud je skutečně nevyhnutelné podstoupit takto problémovou… Pokračovat ve čtení »

Masáže doma – jaké a proč?

admin 28.8.2015

Trápí vás bolest zad, krční páteře nebo rovnou celého pohybového aparátu? Namohli jste si svaly a teď je pro vás každý krok utrpení? Pak přišel čas na masáž! Ta patří mezi nejstarší a v současné době také nejoblíbenější regenerační proceduru. Užívá se nejenom k odstranění stresu a napětí, ale i k léčbě či doléčení nejrůznějších chorob a úrazů…. Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!