Bajecnazenska.cz

Kategorie: Krása

Univerzální dárek

Ladislav Balon 4.12.2015

Chcete dát svým blízkým pod stromeček některý z pestré nabídky zážitků a nevíte si rady? Není divu, v sortimentu zážitkových služeb se denně objevují novinky, ať už adrenalinového charakteru, wellness a masáže, zážitkové pobyty či nejrůznější gurmánské zážitky, a bývá nesnadné rozhodnout, který ze zážitků bude tím nejvhodnějším. A i když máte někdy pocit, že jste přišli… Pokračovat ve čtení »

Svatba – co vše musíte zařídit?

Ladislav Balon 2.11.2015

Plánujete svatbu a nevíte, co vše je potřeba zařídit? Jak dlouho to potrvá a jak jednotlivé úlohy správně načasovat? Svatební den patří k nejdůležitějším a nejhezčím dnům v našem životě, proto by měl být krásný, nezapomenutelný a dokonale zařízený. Jaké jsou tedy nejdůležitější kroky k dokonalé svatbě? Čtěte dále.

Doběhni si pro sexy postavu. Hecni se a pojď do toho s námi!

Ladislav Balon 7.10.2015

Už nějakou tu dobu koketuješ s myšlenkou, že bys nazula tenisky a vyběhla? Už tě nebaví dívat se, jak kolem tebe každý žije „aktivním“ životem a neustále se baví o sportování? Nebo naopak již patříš k vášnivým běžkyním, které tento sport naprosto pohltil? Mrkni s námi na TOP 5, co ti běh přináší.

Nově vzniklá dentální klinika v Praze

Ladislav Balon 21.9.2015

Zubařské ošetření představuje pro mnoho lidí doslova noční můru. Již při samotné představě se jim rozklepají kolena, čelo se orosí studeným potem a srdeční tep rázem vyskočí minimálně o polovinu. Strach ze zubaře je zpravidla daný špatnou zkušeností, za kterou nemůže nikdo jiný, nežli samotný zubař – a to je škoda. Najít kvalitního zubaře, pro… Pokračovat ve čtení »

Plavky Victoria Secret

Ladislav Balon 21.7.2015

Každá žena chce vypadat skvěle a platí to i pro horké letní měsíce. Kouskem, který by neměl chybět ve Vašem šatníku v létě, jsou plavky. Je těžké vybrat ty správné, aby se Vám líbily cenou, barvou, střihem a hlavně kvalitou. Je tu jednoduché řešení, kde tyto plavky hledat. Plavky Victoria Secret jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu…. Pokračovat ve čtení »

Luxusní plavky LuxurySwan

Ladislav Balon 21.7.2015

Hurá léto, prázdniny a dny plné slunce jsou tady! Po této větě se zajisté většině z Vás vybaví slunění se na sluníčku, koupání v aquaparku nebo prázdninová dovolená u moře. Věřím, že mnoha lidem se potom v hlavě zrodí další asociace, a to plavky. Hodně žen sní o tom, že si koupí plavky, které budou originální, skvěle padnou… Pokračovat ve čtení »

Dvoudílné plavky LuxurySwan

Ladislav Balon 21.7.2015

Léto a válení se u vody je po roce znovu zpět. Na koupalištích či mořských plážích se to barvami jen hemží. Každá žena touží zaujmout a zároveň se v plavkách cítit dobře a vědět, že její drobné nedokonalosti jsou skryty a naopak přednosti ukázány. Jenže mnohdy je to velmi náročné takové plavky sehnat. Strávíte celé odpoledne… Pokračovat ve čtení »

Dámské plavky LuxurySwan

Ladislav Balon 21.7.2015

Horké letní dny a prázdniny jsou znovu zpět a vy určitě trávíte většinu Vašeho volného času u vody nebo se chystáte na nějakou prázdninovou dovolenou. Každý rok si říkáte, že Vám stačí plavky, co jste si pořídila minulý rok, ale pokaždé neodoláte lákání a vybíráte nové plavky. Značka dámských plavek luxurySwan přichází s novou kolekcí plavek… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!