Bajecnazenska.cz

Víno a sex

Mnoho lidí se s někým vyspí a následně to svádějí na alkohol, jak to tedy je s tím alkoholem? Slouží jako afrodiziakum? Jsou ženy po alkoholu přitažlivější? To vše se pokusíme v dnešním článku osvětlit!

Hned na úvodu bych řekl, že na konci článku se dočtete asi největší překvapení. Pro mne to byla tedy skutečně novinka!

Osobně si myslím, že po požití alkoholu jsou ženy i muži více odvázaní, tzn. že vše je jako za střízliva ovšem jen toho všichni jsou schopni udělat více. V hloubi duše víte, že byste se se svou kamarádkou vyspali ale jak na to, svědomí říká „on to není zase tak dobrý nápad protože …“ nojo, potom se ale napijete a hned to máte na co svést.

Alkohol zároveň působí jako slabé afrodiziakum jak pro ženy, tak i pro muže! Při požití menšího množství alkoholu se může sexuální aktivita zvýšit jelikož se odbourá určitá hladina stresu. Pokud ale pijete více než je zdrávo, může to mít následek přesně opačný, pozor na to!

Pokud jdete na rande a dáte si oba skleničku, není to rozhodně na škodu. Oba se uvolníte, více si popovídáte. Zkrátka první společný zážitek bude příjemnější a první dojem je přece nejdůležitější, že? Pokud se ale oba opijete do němoty, tak si toho moc pamatovat nebudete… to asi také není úplně nejlepší volbou. No a které víno je nejlepší? Rozhodně to, které Vám chutná (jen ne prosím, žádné krabicové)! Víno Medvědí krev Vám doporučí snad každý, je vhodné pro každou chvilku.

A máme tu závěr článku, můžeme si tedy představit ono překvapení. Vědci prokázali, že po požití alkoholu se mužům nezdají ženy přitažlivější, spíše naopak! Toto se testovalo v baru na několika stovkách mužích, ti posuzovali ženy na jednotlivých fotografiích. Jak jste na tom vy? Napište do komentáře Vaše zkušenosti s alkoholem, jak to máte se sexem po alkoholu atd. .. budeme se těšit a ty nejlepší odměníme dárečkem! Máte se rozhodně na co těšit, ceny jsou již připravené.

Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!