Bajecnazenska.cz

Kategorie: Rodina a děti

Skvělé dárky pro děti

Ladislav Balon 14.7.2017

Blíží se narozeniny Vašeho dítěte a Vy stále nemáte vhodný dárek? Zapomeňte tyto narozeniny na hmotné dárky a darujte Vaší ratolesti zážitky, na které bude rádo vzpomínat ještě v dospělosti. Najdete zde www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/-1 inspiraci také na vánoční dárky pro Vaše potomky. Velkou radost můžete Vašim vstupenkou do aquapalace Praha.Takovéto dárky pro dětisi užijí zejména milovníci… Pokračovat ve čtení »

Aplikace Super Zoubek motivuje děti k čištění zoubků a ještě je za to odmění!

Ladislav Balon 24.3.2017

Čištění zubů nepatří mezi oblíbené činnosti. To se může změnit díky aplikaci, která využívá klasické zábavní prvky a vede děti krok po kroku k cíli – čistým zubům a získání odměny. Aplikaci Super Zoubek vytvořila ERGO pojišťovna ve spolupráci se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra. Hrou provází virtuální mistr v čištění zoubků (kovboj, víla nebo včelka), který nejprve… Pokračovat ve čtení »

Myslíte na cestách na dobré cestovní pojištění?

Ladislav Balon 1.2.2016

Ať již se chystáte na jakoukoli cestu, promyslete si možnost cestovního pojištění. A to zejména například tehdy, jedete-li do exotických zemí, za adrenalinovými sporty nebo třeba na delší pobyt. Myslete na sebe a pojistěte se pro případ, kdyby se Vám něco přihodilo. Cestovní pojištění Vás chrání na Vašich cestách. Správné pojištění pro každého Nevíte, kde… Pokračovat ve čtení »

Univerzální dárek

Ladislav Balon 4.12.2015

Chcete dát svým blízkým pod stromeček některý z pestré nabídky zážitků a nevíte si rady? Není divu, v sortimentu zážitkových služeb se denně objevují novinky, ať už adrenalinového charakteru, wellness a masáže, zážitkové pobyty či nejrůznější gurmánské zážitky, a bývá nesnadné rozhodnout, který ze zážitků bude tím nejvhodnějším. A i když máte někdy pocit, že jste přišli… Pokračovat ve čtení »

Listopadová láska na první pohled

Ladislav Balon 13.11.2015

Internetové seznamky dnes již dávno nepředstavují pro mnohé lidi takové strašáky jako dřív. Je to dáno mimo jiné také tím, že se lidé dnes baví s ostatními především díky sociálním sítím, které umožňují komunikaci i na velké vzdálenosti. Komunikovat přes facebook, skype či icq dnes nedělá problém ani starším generacím, které se snaží držet krok… Pokračovat ve čtení »

Najděte si báječného muže

Ladislav Balon 22.6.2015

Schází vám skutečný parťák pro život? Muž s velkým m? Už se netrapte a najděte si báječného muže, se kterým budete skutečně šťastná. Vztahy, ať už ty milostné nebo přátelské či rodinné jsou asi to nejsložitější, co nás v životě potká. Jistě víte, kolik dá práce udržet dobré přátelství po celý život. Tato námaha je však skoro… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!