Bajecnazenska.cz

Kategorie: Sex a vztahy

Listopadová láska na první pohled

Ladislav Balon 13.11.2015

Internetové seznamky dnes již dávno nepředstavují pro mnohé lidi takové strašáky jako dřív. Je to dáno mimo jiné také tím, že se lidé dnes baví s ostatními především díky sociálním sítím, které umožňují komunikaci i na velké vzdálenosti. Komunikovat přes facebook, skype či icq dnes nedělá problém ani starším generacím, které se snaží držet krok… Pokračovat ve čtení »

Kvalitní a levné podprsenky

Ladislav Balon 21.1.2015

Ačkoli většina lidí ani neuvidí jakou nosíte, správný výběr podprsenky může všechno změnit. Vždyť to znáte, určitě máte doma několik kousků. Tak jak vám správné oblečení dokáže napomoci cítit se nejlépe, tak právě správná podprsenka může být tím chybějícím kouskem k absolutnímu pohodlí a pocitu, že dnes jste nejkrásnější. Na kvalitě byste si měli dát… Pokračovat ve čtení »

Seznamte se ještě dříve, než přijdou Vánoce!

Ladislav Balon 17.10.2014

Jste žena, která často brouzdá v seznamkách a jejich sekcích: ona hledá jeho? Ráda byste se s někým seznámila, ale nemůžete stále najít toho pravého? Máte pocit, že se s dobrými muži slehla zem? Neslehla. Dost možná pouze hledáte na špatném místě. A kde, že je to místo, které je tím ideálním pro vás? Je to seznamka. A… Pokračovat ve čtení »

Jak rychle otěhotnět

Ladislav Balon 25.8.2014

Příčin, proč nemůže žena otěhotnět, je několik. Chyba může být jak na straně ženy, tak muže. Někdy se stane, že se sejdou dva jedinci, kteří se prostě svou genetickou výbavou k sobě nehodí a nemohou přirozeným způsobem zplodit dítě. Pokud nemůže žena otěhotnět přes veškerou snahu delší dobu, nemusí ještě zoufat, jelikož dnešní medicína nabízí některé možnosti… Pokračovat ve čtení »

Nevěra manžela

Ladislav Balon 27.7.2014

Poznala jsem se s ním před deseti lety. Seznámili jsme se ještě na vysoké škole a ihned to mezi námi zajiskřilo. Byl to konečně „ten pravý“, měli jsme toho tolik společného, sex byl prostě úžasný, neustále jsme se spolu smáli, ale dokázali jsme řešit i vážné věci. Prostě a jednoduše vzniklo mezi námi to, čemu se… Pokračovat ve čtení »

Proč muži milují potvory

Ladislav Balon 25.7.2014

Po světě běhá slečen z různého těsta nespočet. Od princezen s nevinnou tvářičkou, co vypadají, že by ani mouše neublížily; přes zlatý střed rozmanitých osobností a povah; až po extrémy – sebevědomé, až vypočítavé mrchy, co zdá se mají vše pod palcem a každé klopýtnutí vám vrátí i s úroky. To, proč si však určitá… Pokračovat ve čtení »

Holení intimních partií

Ladislav Balon 23.7.2014

Otázka zda upravovat intimní místa, byla před dvaceti lety považována za nezvyk. Dnes je situace zcela odlišná a to hlavně v „plavkové sezóně“, kdy je zcela hladký klín naprostou samozřejmostí. MUDr. Stará se zcela shoduje s brněnským gynekologem a členem České gynekologické a porodnické společnosti docentem Vítem Unzeitigem, že z lékařského hlediska se jedná o zcela nepodstatnou záležitost. Především… Pokračovat ve čtení »

Jak zaujmout muže?

Ladislav Balon 16.7.2014

Líbí se Vám nějaký muž ve Vašem okolí? Nemůžete na něj přestat myslet, při jeho úsměvu se Vám podlamují kolena a  v jeho přítomnosti Vám srdce buší rychleji? Jenže všechny tyto hezké pocity kazí fakt, že on o tom, že se Vám líbí, nemá ani ponětí. Nezoufejte! Sepsali jsme pro Vás pár užitečných rad, jak… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!