Bajecnazenska.cz

Energylandia — Rodinný zábavní park

Energylandia přitahuje miliony turistů díky atrakcím, které nenabízí žádný jiný zábavní park v Evropě ani na světě. Ačkoliv je mnoho z nich určeno pro mládež nebo pro dospělé, Energylandia zaručí skvělou zábavu celé rodině a nabízí atrakce umožňující společné trávení času.

Jedním ze záměrů tvůrců Energylandie bylo vytvořit takové místo v Polsku, kde mohou rodiny společně aktivně trávit čas během řady vzrušujících jízd. Nejedná se pouze o následování světových trendů, ale také o jejich tvorbu. Čas strávený s rodinou v Energylandii je nejen neopakovatelným zážitkem plným pozitivních emocí a skvělé zábavy, ale znamená také úžasné okamžiky, během nichž posilujeme rodinné vazby, neboť se rodič z pasivního účastníka dětských her stává jejich aktivním účastníkem.

V Energylandii se nacházejí až tři zóny určené pro celou rodinu. Bajkolandia pro nejmladší, Rodinná zóna a Water park pro celou rodinu. Rodinné atrakce v Energylandii jsou přizpůsobeny dětem v každém věku, ale zaručují skvělou zábavu také dospělým osobám.

Bajkolandia je zóna určená pro nejmladší, avšak díky promyšlené konstrukci jednotlivých atrakcí se zde mohou skvěle bavit také rodiče a děti mají možnost pocítit první přívaly adrenalinu v přiměřených dávkách. Na děti zde čekají tematicky zaměřené kolotoče a dráhy včetně: Trpasličí farmy, Kolotoče Leo a Kolotoče Sissi. Všechny z nich jsou provedeny v živých barvách a navrženy v klasickém stylu, díky čemuž mohou děti pocítit atmosféru „zábavního parku” známého z vyprávění rodičů. Skutečnou klasikou pro trochu starší děti i pro dospělé jsou Létající houpačky – nádherně navržený kolotoč, který dětem přináší hodně radosti a u dospělých oživuje příjemné vzpomínky.

V Energylandii nechybí také něco pro fanoušky automobilů: V Bajkolandii na ně čeká WRC autodrom nebo Formula Autodrom, kde mohou děti samy řídit auto.

Rodinné jízdy zase umožní Barevné Happy Loops, neboli síla zatáček a zrychlení, Frutti Loop, Funny Cars, Crazy Bus nebo Circus Drifte, neboli první příležitost samostatně řídit automobil, a také následující tematicky zaměřené kolotoče: Nebeské lodě, Acrobatic Show a Air Show – něco pro budoucí piloty.

Děti mohou zažít také projížďku na horské dráze. V Bajkolandii na nejmladší děti čekají hned tři. Circus Coaster je ideálním návrhem na první jízdu. Vhodná výška, rychlost i počet zatáček umožní pocítit první příliv adrenalinu. Na osoby toužící po dobrodružství čeká všemi oblíbený Energus Roller Coaster, který je nejrozsáhlejší horskou dráhou v Polsku! RMF Dragon Coaster je zase tzv. obrácenou horskou dráhou, na níž při jízdě pasažérům volně visí nohy. Je zcela bezpečná a přizpůsobená i pro nejmladší – mohou na ní jezdit i děti ve věku 4 let.

To však zdaleka není vše! V Bajkolandii na vás i vaši ratolest čeká mrazivá skluzavka Arctic Fun, projížďka džípem po Safari, objevování ostrova pokladů, dráha s vyhlídkou Magic Fly nebo Letadélka a také Super pumpa, neboli něco pro budoucí hasiče – skvělá zábava a cvičení reflexu díky možnosti střílet z vodních děl do lampiček imitujících oheň! A to ještě zdaleka nejsou všechny atrakce pro milovníky vody. Jsou pro ně připraveny ještě Swiss Water Cups, Jungle Adventure a Atlantis, neboli plavba ve člunu po divoké řece, Anakonda a Zlatý důl (plavba loďkou po strmých vodopádech) a na konec vodního dobrodružství ještě Splash Battle, neboli vyhlídková jízda v kombinaci s vodní bitvou, nebo Viking Ride – cesta ve vikingské lodi. Vodní dobrodružství je dobré ukončit ve Water Parku, kde na vás čekají nejen pláž, lehátka a slunečníky, ale také 1800 metrů čtverečních bazénu a 10 vodních skluzavek přizpůsobených osobám v různých věkových kategoriích, včetně Exotic Fun – vodní skluzavky v podobě obrovského trychtýře, který je jedinou vodní atrakcí tohoto typu v Polsku!

Jakmile zchladíte emoce v bazénu, na člunu nebo na pláži, je dobré se vydat s rodinou také na návštěvu Vikingské vesnice, Švýcarské vesničky nebo Planetária. Je to nejen skvělá zábava, ale také poučná lekce historie a astronomie. Zjistěte, kdo z vaší rodiny ví nejvíce. Učte vaše děti prostřednictvím vlastních zážitků!

Energylandia je svět, který byl vytvořen tak, aby zaručoval skvělou zábavu bez ohledu na věk. Zahrnuje promyšlené atrakce, které umožňují společné trávení času v atmosféře plné radosti a pozitivní energie. Díky tomu můžeme utužit vazby a společně (celá rodina) prožít nezapomenutelné okamžiky a emoce, na které budeme vzpomínat celý život. Je to nejen výjimečná příležitost pro rodiče k trávení času s dětmi v pohádkovém prostředí zaměřeném na odpočinek a dobrou zábavu, ale také neopakovatelná možnost pro děti vidět rodiče, kteří se na moment vracejí do svých dětských let.

Energylandia — Rodinný zábavní park v Polsku

 

Ceny vstupenek:

Normální jízdenka 119zł / ~ 30 euro

Zvýhodněná jízdenka – 69zł / ~ 17 euro

Vstupenka do 3 let – 1zł / ~ 0,25 euro

Vstupenka k narozeninám – 1zł / ~ 0,25 euro

webové stránky: https://energylandia.pl/

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!