Bajecnazenska.cz

Kategorie: Nezařazené

Obrana proti psům – paralyzér nebo pepřový sprej?

Ladislav Balon 4.9.2015

Necítíte se na ulici bezpečně? Bydlíte v rizikové oblasti? Bojíte se, aby vašeho čtyřnohého miláčka nebo vás nenapadnul při venčení jiný pes? Nebo dokonce máte zkušenosti s přepadením? Nenechávejte svoji bezpečnost náhodě a vybavte se některou z účinných obraných pomůcek. Pokud nejste právě specialistou na osobní obranu, bude lepší zapomenout na obušky, taktická pera nebo… Pokračovat ve čtení »

Braň se – osobní ochrana (nejen) pro ženy

Ladislav Balon 1.9.2015

Běžný člověk bez jakéhokoliv výcviku se přepadení ubrání jen těžko. Prvním pravidlem bezpečnosti proto byla, je a bude prevence. Nic vás neochrání před újmou lépe, než když se střetu úplně vyhnete. Nejjednodušší a zároveň nejúčinnější obranou je sledovat okolí, nenavštěvovat zbytečně rizikové lokality, vyhýbat se podezřelým osobám, a pokud je skutečně nevyhnutelné podstoupit takto problémovou… Pokračovat ve čtení »

Pocta zesnulému Paulu Walkerovi: V 7. díle Rychle a zběsile si zahrají oba jeho bratři

Ladislav Balon 17.4.2014

Není to tak dlouho, co světem otřásla zpráva o smrti úspěšného herce Paula Walkera, zasáhla nejen jeho rodinu, blízko, přátelé, ale také jeho filmové kolegy, se kterými úspěšně pracoval na sedmém díle populárního filmu Rychle a zběsile. Nyní jeho památku uctí jeho dva bratři Cody a Caleb, kteří pomohou filmovému štábu film dokončit.

Hlavní hrdina fantasy pohádky „Mocný vládce Oz“ vydal knihu

Ladislav Balon 17.10.2013

Jistě ho všichni znáte, a to především díky zmiňované fantasy pohádce „Mocný vládce Oz“, která právě běží či běžela v kinech. Hlavním představitelem této pohádky je právě herec James Franco, který si na svůj účet může připsat další úspěch – vydal knihu o tom, jaké je to být celebrita.

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!