Bajecnazenska.cz

Kategorie: Domov a zahrada

Jak v zimě neuklouznout? Pořiď si pořádné boty

Ladislav Balon 24.11.2017

„Au,“ skučíš, když se ti podaří sklouznout se na i jenom mírně umrzlém chodníku. Pořádně se narazíš a pár dní trvá, než přestaneš úpět, když si sedáš. Kdybys ale nepodceňovala situaci a nechodila v zimě v letních botách, všechno mohlo být jinak. Zkrátka a jednoduše, každé roční období si žádá jiné obutí, zimu nevyjímaje.

Moderní, klidné bydlení v Praze v bytě s dosahem všeho

Ladislav Balon 1.2.2016

Byť je Praha rušným velkoměstem, dá se najít klidné a pohodové bydlení, přitom s dosahem veškeré občanské vybavenosti. Sháníte bydlení v Praze blíže k centru nebo v okrajových částech? Sežeňte si moderní, nový byt pro příjemné bydlení. V Praze je spousta možností bydlení, nevíte však, kde začít shánět? Zkusíme Vám poradit, jak k vysněnému bydlení… Pokračovat ve čtení »

Rekonstruujete dům, byt nebo jej vybavujete?

Ladislav Balon 10.12.2015

Rekonstruujete dům, byt nebo jej vybavujete? Pak máme pár tipů právě pro vás. Nejlépe uděláte, když navštívíte eshop s levným nábytkem. Jsou tam uveřejněny různé druhy nábytků do všech místností a zároveň se nemusíte bát přemrštěných cen. Součástí bývají i reálné fotky, kde se můžete přesvědčit v jakém je zrovna váš vybraný kousek stavu. Celý domov si můžete vybavit dle… Pokračovat ve čtení »

Rohové sedací soupravy

Ladislav Balon 15.10.2015

Mezi sedacími soupravami mají své četné zastoupení a velkou oblibu právě rohové sedací soupravy. Jsou velmi praktické a efektivně využijí rohy v místnostech. Můžete si vybrat rozkládací či nerozkládací modely, tvar U či L a také pravý nebo levý roh – přesně podle toho, jak se Vám to do místnosti hodí. Také rozměrově si lze… Pokračovat ve čtení »

Bydlení pro studentky

Ladislav Balon 30.9.2015

Se začátkem semestru spousta studentů začíná hledat pronájem bytu, který by se stal jejich útulným místem ke studiu. S hledáním pronájmu bytu Zlín Vám velmi ochotně pomůže realitní portál Eurobydleni.cz. Na webových stránkách tohoto portálu www.eurobydleni.cz/byty/olomouc/pronajem/ naleznete také širokou nabídku na bydlení v Olomouci. 

Spojte netradiční vzhled a kvalitu. Poznejte jedinečné spotřebiče KitchenAid od společnosti Whirlpool.

Ladislav Balon 4.9.2015

Ženy se nejen rády krásně oblékají a potrpí si na originální modely, ale zajímavosti a neotřelý vzhled vítají i v domácnosti, na zahradě, při oblékání dětí atd. Jestliže chcete domácí spotřebiče, které zaujmou svým designem, potěší mnoha funkcemi a budou spolehlivé po mnoho let, vsaďte na značku Whirlpool.

Značkový porcelán okouzlí vás, vaši rodinu i přátele. Máte svoji jídelní porcelánovou sadu?

Ladislav Balon 2.8.2015

Jídlo, jeho servírování a požitek z hezkého vzhledu, nás provází každým dnem. Jestliže chcete, aby byl váš oběd, večeře či oslava skutečně dokonalá, podávejte připravené pokrmy a kávu či čaj v značkovém porcelánu. Pojí jej krásné tvary, jasné a trvanlivé dekory v mnoha provedeních, dokáže naprosto povznést celkový dojem ze stolování a překvapí vás mnoha svými přednostmi a… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!