Bajecnazenska.cz

Nově vzniklá dentální klinika v Praze

Zubařské ošetření představuje pro mnoho lidí doslova noční můru. Již při samotné představě se jim rozklepají kolena, čelo se orosí studeným potem a srdeční tep rázem vyskočí minimálně o polovinu. Strach ze zubaře je zpravidla daný špatnou zkušeností, za kterou nemůže nikdo jiný, nežli samotný zubař – a to je škoda. Najít kvalitního zubaře, pro kterého nebudete jen příležitostí k bolestivému vrtání, je mnohdy složitější, než se na první pohled zdá.

Nepodceňujte dentální hygienu – je to základ vašeho zdraví!
Navštívit 2x ročně zubaře rozhodně není to jediné, co pro zdraví vašich zubů můžete udělat. Základem úspěchu je dentální hygiena, jež má nejen preventivní, ale i léčebný charakter. Jejím cílem je předejít onemocnění v ústní dutině. Perfektní a individuální přístup naleznete v THE CLINIC na Florenci, kde vám pomohou najít tu nejlepší metodu čištění zubů a zároveň vám i zuby profesionálně vyčistí.

Zubař, který dokáže pochopit váš strach
Ne každý zubař se dokáže vžít do situace pacienta sedícího v zubařském křesle, který je bledý strachy a křečovitě svírá opěradla. Najít pochopení není vždy jednoduché. Zubař Praha ale není zubař jako každý druhý. Vidět bílý plášť ještě neznamená, že vám bude poskytnuta ta nejlepší péče i porozumění. Cílem jeho ošetření je maximální bezbolestnost – samozřejmostí je lokální anestezie, ochotný přístup a snaha pomoci každému pacientovi překonat fobii.

Nejmodernější technologie se postarají o váš komfort
Dentální hygiena Praha vám může nabídnout mnohem více, nežli jen tu pravou cestu pro váš chrup. V THE CLINIC používají ty nejmodernějších technologie, díky kterým vám bude poskytnuta ta nejlepší péče a jistota, že jsou vaše zuby v pořádku. Nejen na preventivní prohlídce, ale i při každé další návštěvě s vámi vše pečlivě proberou a informují vás o všem, co je důležité. I vy se můžete podílet na svém zdravém úsměvu!Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!