Bajecnazenska.cz

Kategorie: Cvičení

5 produktivních návyků, které nastartují váš den

Ladislav Balon 20.7.2016

Jistě jste již slyšeli, že to, jakým způsobem začneme náš den, udává tón celému jeho průběhu. Není to tak složitá rovnice. Pokud ve spěchu vstanete, v rychlosti balíte věci, stěží se nasnídáte a kávu upíjíte ještě mezi dveřmi, bude s největší pravděpodobností i váš den lehce hektický a zmatený. Naopak, pokud bude mít vaše ráno jasný rituál… Pokračovat ve čtení »

Vyzkoušejte pořádný adrenalin

Ladislav Balon 27.3.2015

Stále větší procento pracujících je na tzv. nemanuálních pozicích – to znamená, že většina Čechů má sedavé zaměstnání – nejspíše někde v kanceláři. Sedavé zaměstnání má na náš život a zdraví poměrně velký vliv. Pokud si nedopřáváme dostatek pohybu, mohou se u nás projevovat zdravotní problémy, jako jsou bolesti zad nebo bolesti hlavy.

Posilování břišních svalů

Ladislav Balon 29.6.2014

Ať už jste nebo nejste hubená, pohyb potřebuje každá z nás. Chceme se cítit dobře, pokud budeme i dobře vypadat, jen dobře! Ženy by asi moc neměli posilovat proto aby měli veliké trapézy nebo bicepsy ale spíše pro pevnost těla. Pokud byste tedy chtěla začít cvičit, můžete si dávat různé cviky na spalování tuku, kde… Pokračovat ve čtení »

Stella McCartney vytvořila novou kolekci pro Adidas S/S 2014

Ladislav Balon 6.11.2013

Jistě všichni znáte slavnou návrhářku Stellu McCartney, která už několikrát spolupracovala se světoznámou a populární sportovní značkou Adidas, která vytváří sportovní oblečení nejen pro muže a ženy, ale také děti. Její nejnovější kolekce má opět úspěch, ihned poté, co byla představena na Fashion Week v Londýně.

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!