Bajecnazenska.cz

Kategorie: Vaše příběhy

I žena může být úspěšná ve světě podnikání

Ladislav Balon 24.6.2015

V dnešní době už není soukromé podnikání nejen záležitostí mužů, ale čím dál častěji se setkáváme s majiteli firem ženského pohlaví. Aby podnik prosperoval a byl úspěšný na trhu, je potřeba mít na paměti, že často vydělává také v online sféře, v takovém případě je potřebné mít pro své podnikání web.

DJ Mekki Martin BIO

Ladislav Balon 27.12.2014

Je to jeden z profesionálních DJ, producent. V Tabarin Clubu v Brně, cože je vyhlášený podnik s 22 letou zkušeností. K Djingu ho přivedlo prostředí, ve kterém vyrůstal. Od dětství se místo sportů jako většina chlapců v jeho věku začal zajímat o mixování hudby. Již ve svých 14 letech měl své první vystoupení. Zanedlouho poté… Pokračovat ve čtení »

Tipy pro zahradní párty

Ladislav Balon 17.6.2014

Léto je obdobím, kdy chceme trávit co nejvíce času venku. A jak lépe strávit náš volný čas než s rodinou a přáteli. Uspořádejte zahradní párty pro své blízké a užijte si společně strávené chvíle plné radosti a zábavy. My Vám nabídneme pár tipů, které Vám přípravu takové události ulehčí a zpříjemní. První, na co při pořádání… Pokračovat ve čtení »

Wellness vysoké tatry

Ladislav Balon 14.6.2014

Dnes bych Vám chtěla, milé dámy, sdělit, jak jsem si užila wellness víkend pro ženy. Jednalo se o dovolenou ve Vysokých Tatrách, vyrazila jsem s přítelem (ten nám to oběma zaplatil) ,,ach, jak mám pozorného muže :)“. Vyjeli jsme brzy v pátek ráno, prošli jsme si nádhernou krajinu a dali si oběd v nedaleké restauraci. Odpoledne jsme byli… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!