Bajecnazenska.cz

Kategorie: Soutěž

Soutěž o hračky pro děti (11.8.2014 – 18.8.2014)

Ladislav Balon 11.8.2014

Ve spolupráci s e-shopem kuchynky-hracky.cz jsme pro vás připravili slíbenou soutěž. kuchynky-hracky.cz jsou distributorem hraček amerického výrobce Step2 a Kidkraft v České republice. Hračky od Step2 a Kidkraft se vyznačují vysokou kvalitou – jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a plastu, díky tomu jsou i velmi odolné. Ukončeno, vítězům v nejbližších dnech odešleme ceny na jejich adresy 1. slaviXXXXXva@gmail.com… Pokračovat ve čtení »

Soutěž o doplňky stravy (30.6.2014 – 7.7.2014)

Ladislav Balon 30.6.2014

Ve spolupráci s firmou Noventis jsme pro vás připravili slíbenou soutěž. Noventis je česká firma, které se věnuje výrobě doplňků stravy, léčiv a farmacie. V roce 2004 firma převzala marketingová oprávnění na některé léčivé přípravky společnosti Zentiva a.s. Společnost Noventis vyrábí vlastní doplňky stravy se specifickým složením. Oblíbené jsou napříč generací, vyrábí doplňky stravy speciálně pro ženy,… Pokračovat ve čtení »

Soutěž o hračky pro děti

Ladislav Balon 19.4.2014

Zasoutěžte si v naší soutěži a zkuste svým dětem vyhrát tradiční hračky, které je určitě potěší, rozvine jejich představivost a co je nejdůležitější zabaví, abyste měli i chvilku pro sebe a mohli si přečíst některý z naších zajímavých článků.  Výpis cen naleznete na stránce dole. Abyste se mohli zúčastnit naši soutěže a případně i vyhrát… Pokračovat ve čtení »

Soutěž o luxusní prádlo

Ladislav Balon 2.2.2014

Všechny chceme být krásné a žádané, a samozřejmě všechny víme jaké zázraky umí udělat s naší postavou spodní prádlo a nyní máte šanci si o takové to luxusní prádélko zasoutěžit s naším partnerem www.intimia.cz. Firma intimia se zaměřuje především na nás na ženy a dopřává nám to nejlepší co může na trhu být od spodního prádlo po… Pokračovat ve čtení »

Vánoční soutěž o luxusní šperky

Ladislav Balon 6.12.2013

Milé čtenářky, rok uběhl a už jsou tu zase Vánoce, čas štěstí a pohody, ale také čas úklidu,  shánění dárku a organizace všelijakých úkolů. Zkuste se nyní ale zastavit a myslet také na SEBE a vyhrát jeden z luxusní sady šperků pro vás nebo vašeho partnera od našeho sponzora www.sperky-pro-kazdeho.cz (ceny jsou vyobrazeny pod soutěžní otázkou) Abyste… Pokračovat ve čtení »

Velká podzimní soutěž o báječné ceny

Ladislav Balon 28.10.2013

Připravili jsme si pro naše věrné čtenářky soutěž o překrásné kusy oblečení na zimu, parfémy a další ceny. Abyste se mohli zúčastnit naši soutěže stačí odpovědět na jednoduchou jednu otázku, v případě, že chcete soutěžit i o speciální cenu, je nutné dát nám like na FaceBooku (vpravo), soutěžní otázka je zobrazena dole na této stránce…. Pokračovat ve čtení »

Velikonoční soutěž

Ladislav Balon 21.3.2013

Ve velikonoční soutěži jsme pro Vás připravili jako výhru kupóny za které si můžete u našeho partnera koupit hrnky s nápisy nebo a to je nejatraktivnější hrnky s vlastní fotografií. Stačí pouze odpovědět správně na naší otázku a mít trošku toho štěstí a právě vy můžete vyhrát kupón, které proměníte za krásné a osobní hrníčky s vlastní… Pokračovat ve čtení »

Valentýnská soutěž

Ladislav Balon 8.2.2013

Připravili jsme si pro Vás Valentýnskou soutěž o úžasné ceny, jediné co je potřeba je správně zodpovědět jedinou otázku a budete zařazení o skvělé ceny: jako poukázky na nákup či jedinečný šperk ve tvaru srdce ze stříbra.   1. CENA: Stříbrný šperk ve tvaru srdce: 2. CENA: Poukázka na nákup v eshopu Silver.Ag v hodnotě 200 Kč… Pokračovat ve čtení »

Novoroční soutěž

Ladislav Balon 6.1.2013

Připravili jsme si pro Vás novoroční soutěž o úžasné ceny, jediné co je potřeba je správně zodpovědět jedinou otázku a budete zařazení o skvělé ceny: jako parfémy, erotické spodní prádlo či sexy knížku, která vás rozpálí. 1. CENA: Výběr erotického spodního prádla v hodnotě 1000 Kč dle vlastního výběru z webu Bexy.cz 2. CENA: Dárková sada… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!