Bajecnazenska.cz

Kategorie: Cestování

Poklady balkánské kuchyně na vašem stole

Ladislav Balon 11.3.2021

Když se řekne Balkán, většina z nás si představí balkánský sýr, někdo možná ještě rakiji a zeleninový salát. Balkánská kuchyně je však mnohem bohatší a rozhodně vám má co nabídnout. Přijměte pozvání ke stolu plnému balkánských dobrot, které si zvládnete připravit i doma. Možná vás to překvapí, ale za balkánskými specialitami nemusíte cestovat tak daleko. Velký… Pokračovat ve čtení »

Lyžařská sezóna začíná!

Ladislav Balon 8.1.2020

Na lyžařskou sezónu se těší většina z nás. Nesmíme však zapomínat na správnou péči o lyžařské vybavení! Na co si dát pozor a jak správně dát všechny pomůcky “do pucu”? A máte vůbec všechno potřebné vybavení? Pojďme se na to podívat! Kdy se pustit do kontroly? Nejlépe uděláte, když své vybavení omrknete dříve než později…. Pokračovat ve čtení »

Praktická a odolná cestovní kabela

Ladislav Balon 24.7.2019

Cestovní kabela unisex je tou pravou volbou pro příznivce městského stylu. Je také ideální jako doplněk sportovního oblečení. Velmi oblíbené jsou pevné cestovní kabely se silnými držadly… Kromě hlavní největší komory měla také obsahovat kapsy pro usnadnění oddělení dokumentů, kosmetiky a dalších drobných předmětů. Nezapomeňte při výběru kabely věnovat pozornost spolehlivosti švů a kvalitě, pamatujte… Pokračovat ve čtení »

Energylandia — Rodinný zábavní park

Ladislav Balon 15.4.2019

Energylandia přitahuje miliony turistů díky atrakcím, které nenabízí žádný jiný zábavní park v Evropě ani na světě. Ačkoliv je mnoho z nich určeno pro mládež nebo pro dospělé, Energylandia zaručí skvělou zábavu celé rodině a nabízí atrakce umožňující společné trávení času. Jedním ze záměrů tvůrců Energylandie bylo vytvořit takové místo v Polsku, kde mohou rodiny… Pokračovat ve čtení »

Kam vyrazit na výlet po Čechách? Přinášíme pár tipů, kde můžete prožít něco zajímavého.

Ladislav Balon 29.6.2017

Léto už je tady. A s ním dorazily také čas letních prázdnin, dovolených a s nimi spojených výletů. Čechy nabízejí nepřeberné množství míst, od krásných historických měst, přes národní parky, až po hrady a zámky, kam můžete se svými dětmi, partnerem, kamarády i celou rodinou vyrazit. V daném článku vám přinášíme pár tipů, kam vyrazit… Pokračovat ve čtení »

Kam na prodloužený víkend?

Ladislav Balon 12.8.2016

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a pomalými krůčky se blíží ke konci, pokud jste doposud nenašli dostatek času pro výlety za krásami jižní části České republiky. Pohodový víkend můžete prožít na Vysočině, která se poslední dobou stává rájem pro milovníky cyklistiky i pěší turistiky. Dosavadní srpnové počasí láká také ke sbírání hub…. Pokračovat ve čtení »

Myslíte na cestách na dobré cestovní pojištění?

Ladislav Balon 1.2.2016

Ať již se chystáte na jakoukoli cestu, promyslete si možnost cestovního pojištění. A to zejména například tehdy, jedete-li do exotických zemí, za adrenalinovými sporty nebo třeba na delší pobyt. Myslete na sebe a pojistěte se pro případ, kdyby se Vám něco přihodilo. Cestovní pojištění Vás chrání na Vašich cestách. Správné pojištění pro každého Nevíte, kde… Pokračovat ve čtení »

Při návštěvě Prahy si dopřejte luxusní a přitom dostupný hotelový komfort

Ladislav Balon 1.2.2016

Chystáte se navštívit Prahu ať již soukromě nebo jako pracovní cestu? Pokud zde strávíte více než jeden den, rozhodně je základem najít si vhodné ubytování. Dopřejte si luxusní a přitom dostupné hotelové ubytování. Ubytování v Praze může být atraktivní součástí Vaší návštěvy. Zkuste například 4* hotel, který Vám nabídne komfort a přitom i zajímavou cenu…. Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!