Bajecnazenska.cz

Kategorie: Cestování

Lyžařská sezóna začíná!

admin 8.1.2020

Na lyžařskou sezónu se těší většina z nás. Nesmíme však zapomínat na správnou péči o lyžařské vybavení! Na co si dát pozor a jak správně dát všechny pomůcky “do pucu”? A máte vůbec všechno potřebné vybavení? Pojďme se na to podívat! Kdy se pustit do kontroly? Nejlépe uděláte, když své vybavení omrknete dříve než později…. Pokračovat ve čtení »

Praktická a odolná cestovní kabela

admin 24.7.2019

Cestovní kabela unisex je tou pravou volbou pro příznivce městského stylu. Je také ideální jako doplněk sportovního oblečení. Velmi oblíbené jsou pevné cestovní kabely se silnými držadly… Kromě hlavní největší komory měla také obsahovat kapsy pro usnadnění oddělení dokumentů, kosmetiky a dalších drobných předmětů. Nezapomeňte při výběru kabely věnovat pozornost spolehlivosti švů a kvalitě, pamatujte… Pokračovat ve čtení »

Energylandia — Rodinný zábavní park

admin 15.4.2019

Energylandia přitahuje miliony turistů díky atrakcím, které nenabízí žádný jiný zábavní park v Evropě ani na světě. Ačkoliv je mnoho z nich určeno pro mládež nebo pro dospělé, Energylandia zaručí skvělou zábavu celé rodině a nabízí atrakce umožňující společné trávení času. Jedním ze záměrů tvůrců Energylandie bylo vytvořit takové místo v Polsku, kde mohou rodiny… Pokračovat ve čtení »

Kam vyrazit na výlet po Čechách? Přinášíme pár tipů, kde můžete prožít něco zajímavého.

admin 29.6.2017

Léto už je tady. A s ním dorazily také čas letních prázdnin, dovolených a s nimi spojených výletů. Čechy nabízejí nepřeberné množství míst, od krásných historických měst, přes národní parky, až po hrady a zámky, kam můžete se svými dětmi, partnerem, kamarády i celou rodinou vyrazit. V daném článku vám přinášíme pár tipů, kam vyrazit… Pokračovat ve čtení »

Kam na prodloužený víkend?

admin 12.8.2016

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a pomalými krůčky se blíží ke konci, pokud jste doposud nenašli dostatek času pro výlety za krásami jižní části České republiky. Pohodový víkend můžete prožít na Vysočině, která se poslední dobou stává rájem pro milovníky cyklistiky i pěší turistiky. Dosavadní srpnové počasí láká také ke sbírání hub…. Pokračovat ve čtení »

Myslíte na cestách na dobré cestovní pojištění?

admin 1.2.2016

Ať již se chystáte na jakoukoli cestu, promyslete si možnost cestovního pojištění. A to zejména například tehdy, jedete-li do exotických zemí, za adrenalinovými sporty nebo třeba na delší pobyt. Myslete na sebe a pojistěte se pro případ, kdyby se Vám něco přihodilo. Cestovní pojištění Vás chrání na Vašich cestách. Správné pojištění pro každého Nevíte, kde… Pokračovat ve čtení »

Při návštěvě Prahy si dopřejte luxusní a přitom dostupný hotelový komfort

admin 1.2.2016

Chystáte se navštívit Prahu ať již soukromě nebo jako pracovní cestu? Pokud zde strávíte více než jeden den, rozhodně je základem najít si vhodné ubytování. Dopřejte si luxusní a přitom dostupné hotelové ubytování. Ubytování v Praze může být atraktivní součástí Vaší návštěvy. Zkuste například 4* hotel, který Vám nabídne komfort a přitom i zajímavou cenu…. Pokračovat ve čtení »

Termální koupaliště na Slovensku – skutečný skvost střední Evropy

admin 25.9.2015

Problémy s pohybovým aparátem, rekonvalescence po operacích a jiné zdravotní trable. A to jak pro penzisty, tak i lidi v produktivním věku, samozřejmě ale také malé děti. Termální koupaliště na Slovensku je vhodné pro všechny věkové skupiny. A nemusí jít přímo o léčení nějakého neduhu, protože důležitá je samozřejmě i prevence. Teplá voda je v kombinaci se spoustou… Pokračovat ve čtení »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!