Bajecnazenska.cz

Luxusní plavky LuxurySwan

Hurá léto, prázdniny a dny plné slunce jsou tady! Po této větě se zajisté většině z Vás vybaví slunění se na sluníčku, koupání v aquaparku nebo prázdninová dovolená u moře. Věřím, že mnoha lidem se potom v hlavě zrodí další asociace, a to plavky. Hodně žen sní o tom, že si koupí plavky, které budou originální, skvěle padnou a také nějakou dobu vydrží. Přesně tyto podmínky splňuje nová značka dámský plavek LuxurySwan. Je to poměrně nová značka, ale po prvním vyzkoušení plavek na veřejnosti a ve vodě, Vám bude připadat, že ji znáte roky. Nebudete samy sobě věřit, že jste si je koupily teprve nedávno. Okamžitě se do nich zamilujete.

Luxusní plavky LuxurySwan jsou dvoudílné a vyrábějí se v mnoha barevných provedeních. Určitě si z barev v nabídce vybere úplně každý. Pokud se nebude umět rozhodnout mezi zářivou žlutou, která skvěle ladí s čokoládovým opálením, nebo mezi královskou modří, která vyzdvihne vaši dokonalou pokožku a krásné oči. Tak přesně pro Vás se hodí černá barva, jež sedne úplně všem, jak bledulkám, tak opálenějším ženám i blondýnkám nebo brunetkám.

Dámské plavky LuxurySwan stoprocentně můžeme zařadit mezi plavky 2015 a plavky 2016. Jsou velmi zajímavé svým ,, designem“. Vršek od plavek je jednoduchý, běžný u všech typů bikin, které se na trhu vyskytují. Komu by vadil trojúhelníčkový vrchní díl se zavazováním za krk, může si z kolekce vybrat vršek, který vypadá jako pás kolem hrudníku v místě poprsí, takže po opálení Vám nehrozí neopálená místa po šňůrkách okolo krku. Vrchní díl je tedy spíše obyčejný a nenápadný, za to spodní díl plavek si zaslouží větší pozornost. Střih kalhotek je proveden v labutinkovém tvaru. Díky tomu plavky sedí opravdu každé ženě. Dokonce i pár nadbytečných kil se da díky těmto zajímavým kalhotkám lehce schovat.

Nošením LuxurySwan se budete cítit dobře, a užijete si každou strávenou chvilku u moře nebo někde u vody. Budete vědět, že Vám to opravdu sluší. Uvidíte, že se dočkáte obdivných pohledů mužů, ale také trochu závistivých a zvědavých pohledů přihlížejících žen.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!