Bajecnazenska.cz

Dvoudílné plavky LuxurySwan

Léto a válení se u vody je po roce znovu zpět. Na koupalištích či mořských plážích se to barvami jen hemží. Každá žena touží zaujmout a zároveň se v plavkách cítit dobře a vědět, že její drobné nedokonalosti jsou skryty a naopak přednosti ukázány. Jenže mnohdy je to velmi náročné takové plavky sehnat. Strávíte celé odpoledne běháním po obchodních domech, zkoušením si všemožných plavek různých střihů v převlékacích kabinkách. A nakonec stejně odcházíte správnou, protože jste na žádné ,,top“ plavky nenarazily.

Váš problém může snadno vyřešit nová značka dámských plavek LuxurySwan. Zajisté se tyto plavky stanou plavkami roku 2015 i roku 2016. Dvoudílné plavky LuxurySwan jsou oblíbené svým střihem i kvalitním materiálem, z kterého jsou ušity. Dvoudílné plavky LuxurySwan se skládají ze dvou dílů. Z horního dílu, který je jednoduchý, o to víc potom přitahuje pozornost dolní díl plavek. Dolní díl je ušit v labutinkovém střihu, díky tomu zalichotí úplně každé postavě. Opticky zmenšuje, takže i s pár kily navíc si budete připadat přitažlivá a sexy. Dámské plavky LuxurySwan přitáhnou pozornost snad každého na pláži nebo koupališti, kde se zrovna budete nacházet. Všem budou připadat zajímavé a kamarádky se Vás jistě budou ptát, kde jste takové originální plavky získala.

Potom, co si vyzkoušíte tyto plavky, už nebude chtít jiné. Plavky LuxurySwan jsou nabízeny ve všech možných barvách. Pro ty, co milují odvážnější barvy se jistě budou hodit plavky v barvě zářivé žluté či ve svítivo červeno-oranžovém odstínu. Ty z Vás, které mají raději tlumenější odstíny, se více hodí plavky v barvě královské modři nebo plavky v zeleném odstínu. Pokud si zakoupíte plavky dvoje, můžete potom vrchní a spodní díly originálně kombinovat.

Nemeškejte a vyberte si barvu plavek přesně pro Vás. Do toho! Snad jste připraveny na spoustu obdivuhodných pohledů.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!