Bajecnazenska.cz

Tipy na hubnutí, kterým rozhodně nevěřte

Image courtesy of freedigitalphotos.netHubnutí je samo o sobě poměrně složité, avšak musíte se umět naučit rozeznávat, které tipy na štíhlé tělo jsou pouze nesmysly a které byste měli brát vážně.

My pro vás máme přehled těch, kterým rozhodně nevěřte a které nemá cenu dodržovat.

Falešný tip č. 1: Jezte malé porce během celého dne

Určitě jste již slyšeli, že byste měli po celý den jíst malé porce jídel denně, abyste zhubli. Ve skutečnosti je ale mnohem důležitější počítání kalorií, než kolik jídla do sebe dostanete každý den. Dokazuje to i samotná studie.

Falešný tip č. 2: Musíte si hlídat svou váhu

Nedávná studie zjistila, že ženy, které si hlídají při hubnutí centimetry než kilogramy, nakonec zhubnou mnohem více než ty, které si hlídají pouze kila na váze.

Falešný tip č. 3: Vsaďte na ovocnou očistu

Neradi vám to říkáte, ale pokud se rozhodnete očistit své tělo pomocí džusové hladovky – tedy, že budete pít pouze stoprocentní šťávy, pravděpodobně opravdu zhubnete, ale jakmile se vrátíte na klasický režim, opět kila naberete.

Falešný tip č. 4: Díky svačinám nebudete jíst tolik

Opravdu je to tak, že pokud svačíte, udržíte sice spalování v chodu, ale rozhodně to neznamená, že si pak při obědě dáte menší porci. Svačte a nevynechávejte jídlo, ale nevěřte tomu, že díky svačení budete pak jíst méně.

Falešný tip č. 5: Necvičte tolik

Pokud jste už někde četl, že díky cvičení máte nakonec větší hlad, není to pravda. Každý sport je lepší, než žádný. Do posilovny se určitě občas vydejte nebo vsaďte na domácí posilovnu. Bez pohybu ale určitě nezhubnete.

Falešný tip č. 6: Nesmíte jíst sladkosti

Ve skutečnosti, pokud si dáte jednou týdně kostičku hořké čokolády, uděláte daleko lépe. Nebudete tolik ve stresu, že si odpíráte sladké, tudíž déle vydržíte. Samozřejmě není dobré konzumovat sladké každý den, ale úplně si ho nedopírejte, jelikož by to nakonec mohlo skončit tak, že se přejíte sladkého.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!