Bajecnazenska.cz

Reiki aneb alternativní medicína

Reiki je název pro alternativní medicínu, která pochází z Japonska. Tato alternativa předpokládá existenci aury člověka jakožto duchovního pole, existenci čaker a drah. Čakry musí být vyrovnané a dráhy plné energie, která může proudit… pokud je toto splněno, člověk je zdraví a plný energie.

Tato unikátní technika je stará opravdu velmi dlouho, pokud byste měli zájem o to se ji naučit, existují kurzy. Je důležité si vybrat osvědčené lektory abyste nenaletěli podvodníkům. Jedním takovým kvalitním kurzem může být Shamballa 1024 kde se dozvíte opravdu vše důležité.

Dnešní svět je uspěchaný, lidé nemají na nic čas, jídlo je nekvalitní a my k tomu přispíváme. Pokud chcete už konečně změnit svůj život k lepšímu, být plní energie a žít o trochu lépe, měli byste se reiki začít učit. Žijete pouze jednou, tak nepromarněte svůj život! Je rozdíl mezi slovy žít a prožít, doporučuji Vám všem tedy upřímné zamyšlení nad tím jak žijete. Pokud nyní neuděláte žádnou změnu, neuděláte ji na 99 % nikdy! Nezměníte svůj život právě teď? Nezměníte ho nikdy!


Je potřeba konat, pokud se budete stále pouze vymlouvat a říkat „AŽ“, nastane den, kdy nebudete mít šanci říct další „AŽ“. Až tento okamžik přijde, budete litovat, bude už ale pozdě. Pokud máte odhodlání, je možné, že si uvědomíte fakt, že je reiki tou nejlepší cestou, kterou můžete jít. Máte na výběr, pokud se Vás za deset let někdo zeptá, proč jsi tam kde jsi, nemůžeš říct „nedostal jsem šanci“. Dovolím si na závěr jednu citaci ,,Toho, čeho se na nás dopustili druzí, s tím se už nějak vyrovnáme, nejhorší je to, čeho jsme se na sobě dopustili samy“. Pokud nic neuděláte, budete na konci života cítit nevětší zklamání sama v sobě… nedopuste to! Reiki Vás bude provázet životem, pokud byste oslepli, ukáže Vám cestu.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!