Bajecnazenska.cz

Psí krmivo vysoké kvality a mimořádné chuti

Psi jsou od přírody masožraví tvorové a jejich touha po masu je vysoká. Jsou přece jen lovci a noraři. Proč myslíte, že má váš jezevčík čas od času čumák od hlíny? Je to tím, že cítí i drobné živočichy pod povrchem půdy. Také má velmi dobře vyvinutý sluch, neunikne mu tak, co se kde šustne, což je mu přirozené.

Je to zvířecí pud, který je jim prostě dán do vínku. Pokud chcete vašeho pejska uspokojit, co se týče stravy, dopřejte mu stravu, která mu zachutná. Určitě si přijde na své nejen s granulemi, které jsou běžnou součástí jeho stravy, ale i s pamlsky. Pamlsky pro psy slouží ve většině případů i jako pochvala za něco, co udělal správně.

Naučili jste vašeho pejska základní povely a zvládá je na jedničku? Tak mu za to, že si sedne, lehne nebo podá packu, dejte i něco dobrého. Jak jsme se zmínili již na začátku, pes má rád hlavně masové konzervy pro psy, takže není nad čím váhat. Podíl masa je ve složení jeho stravy podstatný. Pes bude mít krásně lesklou srst, zdravou stavbu těla a pohyb jedině tím, když získává ze stravy dostatek bílkovin, minerálů, vitamínů a stopových prvků.

Velmi dobrou volbou jsou pro vás kvalitní granule pro psy a pamlsky obsahujících maso zvěřinové, např. bizoní, buvolí a srnčí. Nicméně i kuřecí, hovězí a třeba jehněčí mu poskytne dostatek živin. Také nechcete jíst každý den stejné maso, i když máte jeden druh třeba raději. Je tedy zásadní, vcítit se do role psa a vzít v úvahu poměr živin a zachovat pejskovi zároveň i dentální hygienu.


Pejsek si totiž od vás nenechá vyčistit zuby kartáčkem tak, jak jste zvyklí si čistit zuby vy. On si je čistí a obrušuje, že kouše kost. Obchod se zvířecím krmivem by tak měl být komplexní, co se týče živin, ale i dostatku zboží. Obchod Můj Mazlík prodává pouze osvědčená kanadská, americká a česká krmiva pro psy.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!