Bajecnazenska.cz

Které celebrity si změnily svá jména?

Dakota-FanningZnáte je pod uměleckým jménem, ale ve skutečnosti se jmenují úplně jinak. Proč si slavné osobnosti mění svá jména a jaké jméno mají ve skutečnosti v rodném listě?

1. Drake

Známý rapper se ve skutečnosti jmenuje Aubrey Drake Graham. Pro svou kariéru používá ale zjednodušeně Drake. V televizním seriálu Degrassi: The Next Generation sám sebe však představil jako Aubrey Grahama. Pro podporu své hudební kariéry a jednoduchost však zvolil raději své prostřední jméno.

2. Katy Perry

Katheryn Elizabeth Hudson – jeden z důvodů, proč si zpěvačka změnila své jméno, byl údajně fakt, že nechtěla, aby si ji fanoušci pletli s herečkou Kate Hudson. Jednoduše zkrátila své jméno, přidala jméno své matky a pod tímto už je několik let známá.

3. Rihanna

Svět ji zná jako čokoládovou krásku Rihannu, jinak se ovšem rozená z Barbadosu jmenuje Robyn Rihanna Fenty. Také ona se rozhodla pro svou kariéru zvolit spíše prostřední jméno. V hudebním průmyslu totiž existuje už několik umělců pod jménem Robyn.

4. Dakota Fanning

Ačkoliv se někomu může zdát jméno Dakota velmi neobvyklé, nejedná se o nic, co by si mladičká herečka vymyslela. Stejně jako ona, také její sestra Elle si vybrali své prostřední jméno. Dakoty skutečné jméno je Hannah, zatímco Elle se jmenuje Mary.

5. Lana Del Rey

Mladá zpěvačka byla dříve známá pod jménem Lizzie Grant, což je také její opravdové jméno. Když se dostala na vrchol své kariéry, rozhodla se změnit minulost a s ní i své jméno – Lana Del Rey.

6. Miley Cyrus

V současné době jistě nejkontroverznější zpěvačka Miley Ray Cyrus si také rozhodla své jméno vyměnit za jiné. V rodném listě je psáno Destiny Hope Cyrus. Miley však brzy dostala přezdívku „Smiley“, ze které se nakonec vyklubalo „Miley“. Zhruba před 6 lety si Miley toto jména změnila na oficiální a přidala k němu prostředí jméno po svém otci – Ray.

7. Bruno Mars

Ani tento exotický zpěvák, původem z Havaje, se nechtěl proslavit pod svým křestním jménem Peter Hernandez. Svému příliš latinskému jménu se chtěl vyhnout. Dokonce měl původně zpívat španělsky. Bruno zvolil proto, že to byla jeho přezdívka z dětství.Klíčová slova: , ,

Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!