Bajecnazenska.cz

Tipy, které vám pojistí štíhlejší pas

Image courtesy of freedigitalphotos.netKaždá žena sní o štíhlém pase, který bude v upnutém tričko vynikat a přímo si říkat o objímání. Nyní ho můžete mít rychle také vy, řekneme vám jak.

1. Nesnažte se ztratit na tuku pouze na bocích

Pokud se zaměříte pouze na jednu oblast, nijak extra vám to nepomůže. Navíc není prostě možné, abyste zhubli jen v určitých partiích těla, tuk jde pryč odkudkoliv. Pokud se zaměříte pouze na svalový trénink v určitých oblastech, tuk tím nespálíte.

2. Nepřetěžujte šikmé svaly

To bývá jednou z nejčastějších chyb vůbec. Mnoho dívek a žen začnou v posilovně namáhat šikmé břišní svaly s nadějí, že je to zbaví tuku na bříšku. Tuk vám sice zmizí, ale zároveň vám budou růst svaly, takže si moc nepomůžete. Je lepší se zaměřit přímo na problémové oblasti

3. Trénujte záda

Je velmi důležité, abyste nezapomínali na záda. Čím širší záda, tím více vynikne štíhlý pas. Nemusíte se bát, jako Arnold vypadat nebudete.

4. Nezapomínejte na hýždě

Ze stejného důvodu jako u zad. Pokud nebudete trénovat hýždě, přidá vám to opticky v pase pár centimetrů, proto se vyplatí trénovat celé tělo. Proto je dobré si dát dvě až tři sady cvičení třikrát týdně.Klíčová slova: , , , ,

Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!