Bajecnazenska.cz

Značka DKNY představila 3 nové parfémy Be Delicious City Blossom

znacka dkny predstavila 3 nove parfemy be delicious city blossomMódní značka DKNY, celým názvem Donna Karan New York, je známá po celém světě nejen díky svým fantastickým módním kolekcím. Značka DKNY je také známá díky řadě parfémů, které si zamilovaly ženy po celém světě.

Mezi nejznámější řadu těchto parfémů patří ty z kolekce Be Delicious. Vůně ve tvaru jablka se těší vysoké popularitě, což inspirovalo značku k vytvoření nové kolekce Be Delicious City Blossom, která je inspirovaná jarním New Yorkem. Vůně ve tvaru jablka byly poprvé na trh představeny v roce 2014 a k desetiletému výročí jim značka nadělila nové sourozence.

Nová kolekce těchto vůní představuje tři novinky: Urban Violet,  Rooftop Peony a Empire Apple, přičemž každá je něčím jedinečná. Fialová Urban Violet je vhodná pro jarní teplé večery a zahrnuje v sobě tóny mandarinky, červeného jablka, frézie, fialek, santalového dřeva, pižma a orrisroot.

Jeho sestra – růžová Rooftop Peony je květinovou vůní, která je určená pro romantické ženy, které si rády užívají svěží jarní dny. Růžové jablko obsahuje tóny mandarinky, bergamotu, růžového jablka, černého rybízu, pivoňky, malin, jantaru a santalového dřeva.
Poslední z kolekce – zelené jablko Empire Apple je svěžejší verze původní zelené DKNY Be Delicious, která v sobě zahrnuje tóny zeleného jablka, exotických květin a lesů.

Vůně budou k dostání ve formě toaletky (Eau de Toilette) v objem 50 ml. Vůně však nebudou k dostání napořád, jedná se totiž pouze o limitovanou edici.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!