Bajecnazenska.cz

Výživový plán na míru

Člověk je vlastně dost složitá chemická sloučenina. Co kus, to originál. Zatímco někteří jsou od malička v treningu a jedí zásadně sportovní stravu, jiní řeší své tělo až když se jim přestane líbit nebo je začne bolet.

Jako maminka, která čerstvě přivedla na svět druhé dítko jsem  nejprve potřebovala vyřešit dlouhodobé bolesti zad mezi lopatkami. Při brouzdání na internetu jsem narazila na ehop o zdraví a fitness a spojila se s paní  Mgr. Lenkou Piňosovou . Výživová poradkyně i sportovkyně v jedné osobě mi doporučila balanční pomůcky

Bylo to velké překvapení, když mi přišel e-mail, že si je můžu vyzvednout už druhý den na pobočce zásilkovny v našem městě. Díky doporučení, bolesti polevily, ale u cičení jsem zůstala a už se ani nehrbím. Pak přišel čas řešit problémy s váhou. Prosím něco, co mi zabere minimum času a při používání běžných surovin. Pouze trochu srovnat v jídelníčku bílkoviny a proteiny a při procházkách s kočárkem používat vhodné svaly. Doma pak už jen chvilku denně cvičit s balančními pomůckami a na míči. Výsledkem mé spolupráce s paní magistrou je posílení zádového svalstva, správné držení těla, 5kg přebytečného tuku dole, posílení imunity a mnohem lepší pocit ze sebe samé a je fajn, že za minimum peněz a času stráveného na cestách do města k poradci. A jak říká náš pan doktor: ,,Aby byli děti spokojené, musí být spokojená nejprve maminka,,. A já už jsem :-)

A jelikož už mám svého známého výživového poradce, neváhám se ptát na kloubní výživu pro dědečka. Speciální kloubní výživa má několikanásobně vyšší podíly léčivých látek než propagují v televizi známé přípravky vitální skákající důchodci. Tak proč jsou přípravky účinější a levnější? Nejde jen o velmi dobře investované peníze do reklamy?

Obtíže se dají často řešit i bez léků a lékaře.

Když budete zdraví a fit, budete se líbit!

LuckaLeave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!