Bajecnazenska.cz

Jak rychle vystřízlivět?

  1. Jak rychle vystřízlivět

Večer jste to přehnali s alkoholem a druhý den je vám ouvej? Nezoufejte, existuje pár rad, jak si přijít svěží i po probdělé noci. Je ovšem rozdíl, když se rozlámaní budíte u přátel a navíc vás čeká jízda autem nebo jste se v tomto stavu probudili doma. Určitě je to lepší ve druhém případě, ale jistá náprava existuje v obou případech.

  1. Souvislosti z předchozího dne

Možná vám to přijde zbytečné, ale i ten den, co jste přišli domů nebo k přátelům v podnapilém stavu se dá leccos napravit. Je dobré něco „zakousnout“ během popíjení, ale i třeba u přátel nebo doma. Tím, že se žaludek naplní, najednou máte pocit, že už střízlivíte. Někdo v této situaci radí vypít i hrnek mléka, protože na sebe údajně naváže alkohol. Jsou to jen malé opatření, ale v rámci ranního probuzení by vás aspoň nemusel bolet žaludek nebo hlava. Alkohol totiž organismus vysiluje a dehydratuje. Stejně jste se ráno probudili s bolestí hlavy a žaludkem scvrklým jako malý oříšek? Co tedy dále?

  1. „Těžká rána opilcova“

Je to tak, ne nadarmo si vzpomenete na slova vaší babičky, která tuhle větu pronášela vždy po narozeninové oslavě. Nápravy jsou možné hned od ranních hodin. Probudíte se žízní v noci nebo na toaletu? Využijte toho a natočte si z kohoutku vodu, voda vyplaví z těla škodlivé látky. Druhé vstávání je už o něco horší, protože opravdu střízlivíte. Hlavu máte jako střep, mohl by zabrat šumivý Aspirin nebo jiné analgetikum, když nezabral pitný režim k ránu. Žaludek spraví klasická „česnečka“, pomáhá už tím, že žaludku dopřejete něco teplého. Stále se necítíte tak svěží nebo střízliví? Dejte si ranní sprchu, teď už na ní máte dostatek sil. Studenější voda vám jedině prospěje, protože vás probere. Pokožku ve sprše pořádně promasírujte, ať rozproudíte krev a lymfu, nebudete tak opuchlí. Pokud jste nezapomněli a máte v mrazáku navíc gelové brýle, které ochladí vaše oči, tak jděte i do toho. Když je nemáte, pomohou i vychladlé sáčky heřmánkového čaje. Nyní jste připraveni vdechnout obsah tváří do alkohol testeru. Pokud stále ukazuje hladinku alkoholu v krvi, tak vám pomůže sport. Běžte si zaběhat nebo do bazénu.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!