Bajecnazenska.cz

Víkendové a wellness pobyty se slevou

 

Chcete o prázdninách či kdykoli v roce zažít jedinečný prodloužený víkend, ale nechcete za pobyt zaplatit nehoráznou sumu? Tak právě pro Vás jsou slevové portály, kde si každý zákazník přesně najde pobyt, který se mu bude líbit a vyhovovat mu ve všech požadavcích. Tyto požadavky splňuje slevový portál slevoteka.cz, najdete zde spoustu víkendových či wellness pobytů za lákavou cenu.

Nabízené prodloužené víkendy často preferují páry, jež si chtějí užít jeden druhého v nezapomenutelné přírodě, městě nebo krásném hotelu. Přímo pro ně nabízí slevový portál romantické pobyty pro dva . Zde zažijete nezapomenutelnou romantiku. Společně strávené chvíle Vás ještě více sblíží a navíc si užijete zábavu poznáváním nových míst. Můžete se společně procházet tajemnými uličkami Paříže či jiného romantického města a užívat si blízkost toho druhého.
Velmi populární jsou také pobyty určené k relaxaci, které volí páry či přátelé, chtějí-li si odpočinout od každodenní pracovní rutiny a načerpat trochu síly a klidu. Relaxační pobyty nabízejí většinou možnost návštěvy saun, bazénů či podstoupení nějaké uvolňující procedury jako jsou například masáže jakéhokoliv druhu. Tento typ pobytu Vám zaručí načerpání nové energie a duševní klid.

Zde je pár užitečných informací:

  • Pokud máte již vybraný konkrétní nabízený víkendový zájezd, je vhodné ověřit si, ještě před zakoupením jestli je Vámi zvolený termín volný. Kontaktní údaje na penziony/hotely/cestovní kanceláře jsou uvedeny u každé z uveřejněných nabídek.
  • Při zakoupení zájezdu, není nutné být na webu zaregistrovaný ani mít vytvořený uživatelský účet. Účet se založí automaticky při objednávce, což Vám ušetří čas i starosti.
  • Jestliže kupujete víkendový pobyt pro někoho jako dárek je zde možnost zvolit dárkový poukaz. Na dárkovém poukazu není samozřejmě uvedena cena. Pokud potřebujete kupon, co nejdříve, zaplatíte kartou a do hodiny Vám obratem bude dárkový kupon zaslán.
  • Koupený kupon můžete vrátit i po uhrazení, ale doba od zakoupení nevyužitého kupou nesmí být delší než 14 dní.
  • Další ocenitelnou výhodou je, že za každý zakoupený zájezd se Vám připisují kredity (1 Kč = 1 kredit), které následně můžete využít při výběru jiného pobytu. Tolik kolik kreditů zadáte, o tolik se Vám sníží stávající cena zájezdu.
  • Podmínky užití kuponu jsou uvedeny přímo na něm, takže je nemusíte nikde zdlouhavě hledat. Dávejte si, ale pozor na platnost kuponu. Po vypršení jeho platnosti již kupon neplatí.

Na tomto webu je nabízena spousta lákavých, víkendových pobytů pro dva, ale také rodinných pobytů. Tyto pobyty jsou většinou určeny párům a jejich ratolestem. Rodina si zde užije spoustu zábavy a hlavně společně strávený čas.

Chcete-li zažít něco neobvyklého, neváhejte a najděte si pobyt, který se Vám bude líbit.

 Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!