Bajecnazenska.cz

Zdravé opalování

Je zde léto a prázdniny. K těmto horkým a slunečným měsícům jistě patří slunění se u vody a užívání si slunečních paprsků. Mnozí z nás touží tak moc po úžasně čokoládovém opálení, že často zapomínají na to, že by se před tím, než se začnou opalovat na přímém slunci, měli namazat opalovacími krémy.
Hodně lidí si mylně myslí, že pokud se budou mazat opalovacím krémem, tak se neopálí a jejich válení se na dece a nastavování se slunci bude zbytečné. Pravdou ovšem je, že opalovací krém nebrání tomu, aby se pokožka opálila. Jen ji chrání před spálením či nebezpečným onemocněním kůže.

Opalovací krémy obsahují složky, které chrání pokožku před nebezpečným UV zářením. Při výběru opalovacího krému bychom měli dbát na to, aby neobsahoval chemické látky, barviva či parfemaci. Pokožka je už i tak při opalování velmi zatížena.
Těmto požadavkům vyhovují opalovací krémy od značky Ladival, které splňuje všechny normy Evropské kosmetické asociace. Zajišťují dostatečnou ochranu proti UV – A i UV – B záření. Výrobky Ladival jsou samozřejmě dermatologicky testované a odolné proti vodě. Díky čemuž si nemusíte dělat zbytečné starosti, že se Vám opalovací krém, kterým jste se zrovna namazali, ihned po zaplavání si se ve vodě smyje. A vy budete znovu vystaveni nebezpečným slunečním paprskům. Tato značka také nabízí spoustu svých výrobků, které jsou určeny lidem s normální až citlivou pokožkou nebo těm, co často trpí na různé alergie a ekzémy.

Tato kosmetika nabízí spoustu akčních cen. Při nákupu dvou výrobků značky Ladival dostanete k nákupu zdarma nafukovací balon, s kterým si na pláži užijete spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků s rodinou nebo přáteli.

Další velmi dobrou a známou kosmetikou je značka Vichy, která se prodává ve všech lékárnách je to výhradně lékárenská kosmetika, takže ji v drogeriích neseženete. Její řada VICHY Capital Soleil zajišťuje spolehlivou ochranu před sluníčkem. Nemusíte se tedy bát spálení Vaší pokožky a následnému rychlejšímu stárnutí kůže. Tato řada zahrnuje také nabídku výrobků po opalování. Výrobky určené na použití po opalování dodají pokožce ztracenou hydrataci a zklidní podráždění pokožky vzniklé nadměrným opalováním na slunci.

Zakoupením výrobků od kosmetiky Vichy nad 490 Kč získává zákazník zdarma cestovní taštičku se čtyřmi produkty Vichy.

14666-vichy-taska

Proto neváhejte a udělejte něco pro svoje zdraví a pořiďte si opalovací krémy a péči po opalování, které Vám zajistí krásně opálenou a hlavně zdravou pokožku.Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!