Bajecnazenska.cz

Zmenšete si boky! Řekneme vám, jak na to

Image courtesy of [image creator name] / FreeDigitalPhotos.netFaldíky na bocích trápí skutečně mnoho žen. Nejste v tom sama. Jak se tedy přebytečného tuku zbavit, aniž byste musela podstupovat liposukci?

Podle odborníků mohou být příčinou nevzhledných boků ochablé hýždě. Proto je potřeba cvičit na zadeček.

Cvičení na zadek

Pokud nechcete, aby na vás zaútočila celulitida a aby se vám netvořily velké boky, odborníci radí, že je potřeba procvičit střední a malé hýžďové svaly. Proto je dobré cvičit cviky, kdy pohybujete nohou do strany, přičemž vaše noha může být rovná nebo ohnutá. Stejně tak dobře bude ale fungovat cvičení ve stoje nebo v leže na boku.

Kosmetické procedury

Savly na hýždích můžete uklidnit s pomocí miostimulace a lymfodrenáže. Miostimulace odstraňuje svalové napětí a opravuje poškozená svalová vlákna, čímž zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, aktivuje metabolismus a odbourává tak tukové buňky. Lymfodrenáž zase odstraní přebytečnou vodu ve svalech.

Cvičení na zničení tukových buněk

Pro zeštíhlení boků je také potřeba věnovat se cvičení, které spaluje tuky – zhruba 3-5 týdně. Přednost dávejte cvičení, u kterého zapojujete boky – chůze ve vodě, do kopce, břišní tance nebo jízda na kolečkových bruslích.

Kosmetika

V boji proti tukovým polštářkům na bocích vám pomůže nápravná masáž, hydromasáž a mezoterapie.Klíčová slova: , , , ,

Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!