Bajecnazenska.cz

Spojte netradiční vzhled a kvalitu. Poznejte jedinečné spotřebiče KitchenAid od společnosti Whirlpool.

Ženy se nejen rády krásně oblékají a potrpí si na originální modely, ale zajímavosti a neotřelý vzhled vítají i v domácnosti, na zahradě, při oblékání dětí atd. Jestliže chcete domácí spotřebiče, které zaujmou svým designem, potěší mnoha funkcemi a budou spolehlivé po mnoho let, vsaďte na značku Whirlpool.

Právě teď si od ní můžete pořídit mnohé kuchyňské spotřebiče z kolekce Kitchenaid, které na vás dýchnou domáckostí, útulností, jsou výborně udržovatelné a především kvalitní. Podívejte se sami, jak se designéři „pochlapili“ a jak vypadá spojení luxusu, krásy a funkčnosti.

Pečete, vaříte, mixujete…?

Každá hospodyně využije při denním i speciálním vaření robot Kitchenaid. Je radost s ním pracovat pro jeho důmyslnost, snadné ovládání a příjemný vzhled.

Jedná se o model KitchenAid 5KSM 150PSEB. V nabídce je v mnoha barevných variantách, např. modrá metalíza, červená metalíza, křišťálově modrá, zlatá, černá a jiné. Disponuje výklopnou hlavou, takže se dá vykonávat mnoho činností. Výměnné nástavce KitchenAid Stand Mixer vám pomohou připravit těsto, ušlehat tuhý sníh, nastrouhat zeleninu…

Stand Mixer funguje na principu planetárního systému mixování. Dochází k rotačnímu otáčení nejen háku, či metly, ale i celé hlavice robotu. Vše je promíseno rovnoměrně a rychle.

Motor s výkonem 300W je dostatečně silný na všechny práce, přitom je ale tichý a neobtěžuje hlukem. Zároveň má dobrou životnost a tak si výrobce může dovolit poskytovat záruku na prodlouženou dobu 5 let.

Prohlédněte si kompletní sortiment KitchenAid

Kromě robotů jsou v nabídce i další spotřebiče ve stejném designu. Je to např. rychlovarná konvice KitchenAid, tyčový mixer, kávovar, sekáček, Food Processor a mnohé jiné.

Vyberte si i vy pomocníky, které využijete v běžném životě, při přípravě obyčejných i netradičních pokrmů a nechte se okouzlit jejich krásným vzhledem.Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!