Bajecnazenska.cz

Chcete zlepšit svůj intimní život? Vyzkoušejte Kegelovy cviky

Image courtesy of [image creator name] / FreeDigitalPhotos.netSvůj sexuální život si můžete zlepšit různými způsoby a jedním z nich je právě cvičení Kegelových cviků. Že nevíte, oč jde? Čtěte dál!

Pokud spojení „Kegelovy cviky“ slyšíte poprvé, tak pro vás určitě bude užitečné vědět, že svůj název získaly po svém objeviteli. Tak už tomu ale bývá většinou u všech cvičení. Počátky tohoto cvičení zasahují až do roku 1948, tudíž se jedná o velmi starou metodu cvičení, která ale dokáže perfektně zlepšit sexuální život ženy, ale i muže. O několik let později se o Kegelových cvicích rozpovídala i ve své knize Bryce Britton, která je popisuje jako zaručenou cestu k orgasmu.

O co vlastně jde?

Jedná se vlastně o cvičení, kdy posilujete svaly pánevního dna. Ty se při orgasmu stahují, a proto hrají významnou roli při dosažení orgasmu. Díky Kegelovým cvikům pak dokážete více stáhnout poševní svalstvo kolem penisu, čímž se zvýší tření a tím i stimulace. Nechybí však ani zlepšení prokrvení genitálií a lepší lubrikace. Tyto cviky vám však zajistí i lepší vnímání klitorisu a celkově vašich intimních míst.

Jako bonus pomáhají Kegelovy cviky také s problémem močové inkontinence. Pokud tedy u vás dochází k úniku moči, cviky jsou vhodné také pro vás. Cviky mohou bez problému provádět také těhotné ženy, které mohou tyto cviky brát jako prevenci.

Jak už zde ale bylo jednou řečeno Kegelovy cviky jsou vhodné i pro muže, kterým též dokážou přinést řadu sexuálních výhod. Mezi ně patří například dosažení tvrdšího penisu a déletrvající erekci, zdravější prostaty, lepšího toku krve v penisu a také ke zvýšení úhlu erekce. Dokonce nepřímo podporují zvětšení penisu. Výhod je u mužů tedy nespočet a existují další a další.

Jak se cviky provádí?

Cviky lze provádět kdykoliv a kdekoliv. Pokud s nimi ale začínáte, je dobré je provádět v době, kdy jdete na záchod. Jakmile zjistíte, které svaly vám pracují, pak provádějte cvičení s prázdným močovým měchýřem.

Dalším způsobem provádění těchto cviků je vstrčení si ukazováčku do vagíny, kdy se pak snažíte sevřít svaly co nejvíce tak, abyste jimi prst objala. Zpočátku tento cvik provádějte v leže a až vám to půjde lépe, můžete i sedět nebo stát. Začátečníci by měli stáhnout svaly pánevního dna zhruba na 3 sekundy a poté opět na 3 sekundy uvolnit. Cvik je dobré opakovat asi 10-krát a postupem času prodlužujte stažení i fázi relaxace o další sekundy, až se dostanete k 10 sekundám. Doporučujeme však tyto sady po deseti sevřeních provádět zhruba 2-3 denně, abyste dosáhly těch nejlepších výsledků.

S Kegelovými cviky může být váš sexuální život ještě lepší, tak proč je nevyzkoušet?!Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!