Bajecnazenska.cz

Jak posílit svou imunitu otužováním, pohybem i pestrou stravou s potřebnými látkami

Každý z nás chce být zdravý a zkrátka fit. To jak žijeme a jak kvalitně, je souhrn mnoha faktorů, z nichž mnohé sami ovlivníme. Jedním z kamenů kvalitního a spokojeného života, je posilování imunity. Pro své zdraví nestačí jen například vyvážená strava, ale musíme přidat také pravidelný pohyb či třeba otužování. To vše Vaši imunitu posílí a Vaše obranyschopnost bude silnější. Když už jsme zmínili stravu, ta má být vyvážená a pestrá, nikoli jednostranně zaměřená. Hlavně dostatek čerstvých surovin, vyhnout se chemickým ochucovadlům, apod. Mezi podporu imunity lze zařadit také potravinové doplňky, mezi něž patří například Orling Imunitin – kombinaci minerálů a vitaminů pro Vaše zdraví, vyvinutý s podporou špičkového českého revmatologa, profesora Milana Adama.

Otužování pro každého, avšak postupně a soustavně

Mezi prvky posilující imunitní systém patří také otužování. Je však třeba s ním začít postupně, nikoli najednou strávit několik minut v ledu. Postupné otužování při otevřeném okně, studenou sprchou nebo se střídavě teplou a studenou vodou, běh ranní rosou či v zimě sněhem. Otužování přispívá k posílení kardiovaskulárního systému, správné cirkulaci krve a celkově k posílení imunity. Dalším základem otužování je pravidelnost, tedy každý den. Otužování je vhodné i pro starší lidi, i pro ně je vhodnou součástí života. Pozor však na zdravotní stav, u starších lidí mohou náhlé výkyvy způsobit problémy, proto zde opatrnosti dostatek a otužovat se pravidelně, ale postupně. To vše opět souvisí s pohybem a stravou, vhodným komplexním doplňkem stravy je Imunitin, zásobárna vitaminů a minerálů pro každý den.

Pohyb je základem, stejně jako jeho pravidelnost

Pohyb je základ pro kvalitní život. Je nutné dbát na pravidelný pohyb v úměrnosti ke fyzickým možnostem. Cílem není extrémní námaha, ta spíše uškodí. Ale pravidelná chůze, běh nebo třeba kondiční cvičení. Samozřejmě se počítá i sport. Pro starší lidi volíme méně náročné rekreační sporty, opět s přihlédnutím k věku. Pravidelný pohyb je prevencí problémů s klouby, nárazová a jednostranná námaha není vhodná. Pro celkové posílení imunity i starším lidem lze doporučit Orling Imunitin, který zároveň působí příznivě na klouby, jelikož obsahuje celou řadu vitaminů a minerálů, ke stavbě a pevnosti kloubů. Pravidelný pohyb a otužování, pestrá strava a dostatečný přísun potřebných minerálů a vitaminů pro celkovou obranyschopnost. Imunitin může být jedním z pomocníků spolu s aktivním pohybem a vyváženou stravou.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!