Bajecnazenska.cz

Kuchyně na míru

Zařizujete si nový byt či dům nebo je Vaše kuchyně značně zchátralá? Chce to změnu! Ať už máte nebo nemáte představu o tom, jak by Vaše nová kuchyně měla vypadat, můžete kontaktovat odborníky z firmy. Mají svoje pobočky v Pardubicích a Heřmanově Městci, pokud je to pro Vás trochu z ruky, jistě se domluvíte na nějakém jiném řešení.

Jak to bylo u nás?

Měli jsme ve svém domě (30 let starou) kuchyni, která byla kompletně zdemolovaná za ty léta používání. Věděli jsme, že pokud budeme postupně dokupovat nové spotřebiče a části kuchyně (kuchyňskou desku, nějakou skříň, jídelní stůl…), bude kuchyně neustále ošklivá. Našetřili jsme si proto zhruba 30 000 Kč což bylo naprosto zbytečné, nakonec jsme naši vysněnou kuchyni snů koupili u firmy LJ a spol. s.r.o. za zlomek ceny! LJ a spol. s.r.o. nám vyhověla jak kvalitou, tak i skvělou cenou, žádná jiná firma se jí při naší analýze a kalkulaci nemohla rovnat. S touto společností získáte kuchyně na míru za skvělé ceny a navíc grafický návrh zdarma. S tímto návrhem budete vědět přesně, jak bude Vaše nová kuchyně vypadat.

Jaké jsou další výhody?

Výroba kuchyní vždy začínám prodiskutováním veškerých přání s klientem, vždy je pro ně důležité aby byli klienti spokojeni. Na veškeré produkty dávají záruku 7 let, což je super v porovnání s konkurencí, která nabízí dva roky. Velice často mají slevové akce již 30 %, zkuste se jich na tuto slevu zeptat, za to nic nedáte. Představte si, že si tedy koupíte novou kuchyň, přivezou Vám ji a nyní ji musíte postavit… ach, to bude práce! Nezoufejte, u této firmy nemusíte dělat nic, co nechcete. Kuchyň Vám postaví, po sobě uklidí a to vše velmi rychle.


Firma nenabízí jen vybavení kuchyní ale také obývací stěny, vestavěné skříně a další… Ať už využijete kuchyně Pardubice nebo Heřmanův Městec, neprohloupíte! V obou městech mají téměř vše, co si můžete zakoupit k vidění.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!