Bajecnazenska.cz

Zbavte se konečně bříšního tuku. Řekneme vám jak

I vy závidíte takové Jennifer Lopez, která se chlubí dokonale plochým a vypracovaným bříškem? Na tom vašem se snadno ukládá tuk a vy nevíte, jak se ho zbavit? Čtěte dál!

Proč se ženám ukládá břišní tuk?

Jak s oblibou říkají české ženy svému břichu „pneumatika, jedná se o rys struktury ženského těla. Existují samozřejmě šťastné ženy, kterým příroda nadělila ploché bříško už od narození (my ostatní můžeme být rády, že ne vše je na nás ploché). Když ale budeme upřímné, tak toto rozhodně není případ J. Lo, která se narodila s tvary, ale díky tvrdé dřině vypadá tak, jak vypadá. Jestliže chcete mít i vy krásné ploché a vypracované bříško, proč do toho nedat trochu té energie?!

Změna dietního jídelníčku pro ploché bříško

Jestliže se chcete v pase zbavit přebytečných centimetrů, budete se muset zaměřit více na vlastní stravu. Není hned nutné držet drastické diety, ale pohlídat si, aby si tělo neukládalo zásoby na horší časy. Proto je lepší jíst málo, ale častěji. Není tedy ani třeba jíst všechny odtučněné výrobky. Abyste se totiž zbavily hladu, musíte sníst takových potravin více, což opět vede k tloustnutí. Poslední návštěva ledničky by měla být zhruba dvě až tři hodiny před tím, než půjdete spát. Jestliže ale máte večer velký hlad, můžete si dopřát například nízkotučné kefírové mléko, mrkev nebo tenký plátek libového masa. Ačkoliv vám může připadat, že se takto nezasytíte, uvidíte, že jakmile si kousek něčeho takového dáte, bude vám to stačit.

Samozřejmě existuje také speciální úprava jídelníčku, díky které si můžete ploché bříško pojistit nebo vytvořit (beze sportu to ale nepůjde). Hlavním pravidlem je kompletní vyřazení ovoce z jídelníčku před spaním. V opačném případě – pokud si ovoce před spaní dopřáváte, ráno se můžete dočkat známého pocitu nadýmání.

Rozhodně byste neměly vynechávat ani cvičení. Opět, není potřeba, abyste si hned kupovaly permanentu do fitness centra (i když to pro vás bude určitě užitečná věc), ale je nutné se hýbat. Zjistili jsme pro vás cviky, se kterými přišla na veřejnost kosmetická společnost Vichy, která tvrdí, že je stačí cvičit třikrát týdně po dobu nejméně 15 minut. V kombinaci s přípravkem (např. krémem) na bříško, budou výsledky viditelné ještě dříve.

Cvičení podle Vichy

  • Lehněte si na zem, pokrčte kolena a střídavě přisouvejte pravou ruku k levému kolenu a zase naopak. Hlídejte si, aby ruka, kterou přitahujete ke kolenu, byla stále na úrovní hlavy a nevysouvaly jste ji až moc dopředu. Ničíte si tak záda. Na každou stranu opakujte 30 – krát.
  • Zůstaňte ve stejné pozici a zvedněte pánev tak vysoko, jak je to možné. Opakujte tento cvik asi 30 -k rát.
  • Postavte se na všechny čtyři tak, aby bylo tělo rovnoběžně s podlahou. Současně natáhněte levou ruku dopředu před sebe a pravou nohu zanožte za sebe. Opakujte i na druhou ruku a levnou nohu zhruba 30 – krát.
  • Postavte se do stoje. Záda musí být rovná a paže nechte podél těla. Zvedněte pravou nohu tak, aby koleno vytvořilo pravý úhel. Opakujte zhruba 15 – krát a pak nohy vyměňte.
  • Opět se postavte a tentokrát nohu pokrčte za sebe tak, aby se pata dotkla hýždě. Poté nohy vystřídejte.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!