Bajecnazenska.cz

Vánoce a cukroví = kila navíc? Cvičte během Vánoc podle celebrit!

Vzhledem k tomu, že tu máme zase zimu a budeme se ládovat cukrovým, nezbývá nám nic jiného, než se sebou něco dělat, abychom v létě neplakali, že se nevejdeme do našich krásných plavek. Už jen představa bytí v plavkách mnohým ženám nahání hrůzu – to ale není nutné, přestaňte se stydět za svá těla a něco s nimi dělejte. Cvičte podle celebrit a můžete se jimi v létě chlubit.

Žadné zákroky, jen přírodní cesta!
Některé ženy si myslí, že ke zhubnutí jim mohou dopomoct jen chirurgické zákroky, hubnoucí prášky a nápoje. Tak to ale vůbec není, dokonce zhubnout můžete i bez omezování oblíbených jídel. Holt diety dneska už v kurzu moc nejsou, protože se ve velké míře prosazuje cvičení. I slavné hvězdy vědí, že na super postavu je cvičební trénink nejdůležitější. Jejich výhodou je, že mají placeného trenéra, který je nenechá vydechnout, dokud vše „neodmakají“. I vy se ale můžeš stát svým vlastním trenérem a kontrolovat své tělo. Takže, které sporty celebrity prostě milují a zařizují si jimi skvělá těla?

Jennifer Lopez miluje Krav Magu
Krásná brunetka, zpěvačka jménem Jennifer Lopez moc dobře ví, co na její tělo funguje. Nejen že umí překrásně zpívat a dokonale tančit, ale se svými zkušenostmi s Izraelskou sebeobranou Krav Maga, by mohla skolit kdejakého otravného fotografa. Krav Maga se tak trochu liší od všech jiných bojových umění tím, že jde o jeden z nejtvrdších a nejúčinnějších způsobů sebeobrany. Podstatou celého systému je naučit se registrovat vyhrocenou situaci a vycítit nebezpečí možného napadení. Tento bojový sport zvládne každý po správném tréninku i v případě, že útočník je mnohem silnější a větší než ty.
Krásná herečka měla již několik možností toto sebeobranné cvičení ukázat v řadě svých filmů. Krom toho, Krav Maga je skvělý způsob, jak pořádně posilovat ruce, nohy, břicho a hýždě.

Angelina Jolie miluje Kickbox!
Ano, i slavná herečka Angelina Jolie nenechává své tělo jen odpočívat. Vzhledem k tomu, že si střihla několik hlavních rolí ve filmu Lara Croft – TombRaider, musela o své tělo náležitě pečovat. Angelina trávila v té době hodiny v posilovně, aby mohla tuto roli získat. Výsledkem byl posílený charakter a krom toho se naučila ve značné míře používat všechny prvky Kickboxu. Kickbox vám pomůže snížit váhu, zpevnit svaly a zlepší tvou flexibilitu. Krom toho zdokonaluje ovládání těla a navíc se rychle odreagujete od stresu. U Kickboxu nezáleží na věku ani na váze.

Cameron Diaz je blázen do surfování!
Dlouhonohá blondýnka CameronDiaz je po celý svůj život zasvěcená surfování a podle toho vypadá také její postava. Krom surfování striktně hlídá svůj jídelníček a cvičí fitness. Už od mala prý běžela na pláž kdykoliv, kdy se jí do ruky dostalo prkno. To jí zajistilo skvělou postavu. Své surfařské dovednosti předvedla i ve filmu „Charlieho andílci“.

A co dělají ostatní celebrity?
Například taková zpěvačka Madonna nedá dopustit na klasickou jógu. Při svém současném věku se stále pyšní skvělou postavou, kterou jí zajistila právě jóga, díky které máte plnou kontrolu nad vlastním tělem.Józe se věnuje i taková GwynethPaltrow.A co dál? KylieMinogue miluje balet, Julia Roberts nebo Carrie-Anne Moss zase klasický tanec.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!