Bajecnazenska.cz

Kate Hudson představila svou kolekci sportovního oblečení!

kate hudson predstavila svou kolekci sportovniho obleceniNení nic neobvyklého, když se celebrity rozhodnou své úspory na účtech o něco víc zhodnotit – tvoří parfémy, začnou zpívat, začnou hrát ve filmech, nebo tvořit kolekce oblečení. Stejně tak se rozhodla i herečka Kate Hudson, kterou můžete znát např. z filmu „Život s Helenou“. Kate tedy hodlá obohatit sportovní sortiment o luxusní kolekci sportovního streetwear oblečení.

Je pravdou, že některé celebrity mohou svou postavou ženy inspirovat. A to může udělat právě i Kate Hudson, která svou štíhlou postavu zhodnotí hned dvakrát – začne prodávat sportovní oblečení a „popohánět“ tak ženy k tomu, aby si jej nejen že koupily, ale také začaly pro své tělo něco dělat. Svou novou kolekci pojmenovala Fabletics.
Herečka založila novou kolekci sportovního oblečení ve spolupráci s internetovým webem JustFab. Cílem je podle Kate vytvořit cenově dostupné oblečení pro ženy, které mají různý typ postavy a různý životní styl.

„Vždycky jsem žila aktivním životním stylem. Vždy jsem vyhledávala kvalitní a cenově dostupné sportovní oblečení, které mi skvěle padne. A také oblečení, ve kterém se žena cítí pohodlně celý den.“

Kate Hudson však hodlá sportovní morálku a morálku zdravého životního stylu podporovat o něco více. Krom toho, že vytvoří novou kolekci oblečení, by ráda vytvořila i online komunitu zaměřenou na zdravý životní styl. Všichni členové komunity mohou získat fitness tipy a rady od odborníků, mohou získat informace o tom, jak správně maximalizovat svůj trénink a vypadat přitom skvěle. Podle ní je na této komunitě nejdůležitější podpořit záměr mnohých dívek a žen – být fit.
Nová kolekce Fabletics by měla podpořit ženy ve všech aktivních sportovních disciplínách, jako je např. jóga, běh nebo posilování. Uvidíme, zda se nové kolekci Kate Hudson bude dařit.Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!