Bajecnazenska.cz

Tipy pro zahradní párty

Léto je obdobím, kdy chceme trávit co nejvíce času venku. A jak lépe strávit náš volný čas než s rodinou a přáteli. Uspořádejte zahradní párty pro své blízké a užijte si společně strávené chvíle plné radosti a zábavy. My Vám nabídneme pár tipů, které Vám přípravu takové události ulehčí a zpříjemní.

První, na co při pořádání letní párty asi pomyslíte, bude jídlo a pití. Jídlo můžete vyřešit grilováním, které je příjemné pro hostitele i hosty, se kterými je tak stále v kontaktu. Při grilování oceníte pomocníky do letní kuchyněsilikonové kleště, díky jejichž jemnému stisku zůstane maso pořád pěkně šťavnaté.

 38119-silikonové-kleště_3pagen

 

 

 

 

Dobrým tipem na grilování s přáteli jsou také stabilní jehly na přípravu špízů dle různých receptů.

4-grilovaci-pizy

Jako nápoje doporučujeme ty, které lze vytvořit v alko- i nealko verzi. Například oblíbené mojito, na které si nezapomeňte nachystat spoustu máty a také limetky nebo citrony třeba pomocí této praktické formy na led.

forma-citron

Výborná je také piňa colada, jejímž základem je hlavně čerstvý ananas, který Vám pomůže připravit tento báječný pomocník na efektní krájení ananasu.

krajec-na-ananas

Aby si Vaši hosté na párty nespletli své sklenky, označte jim je barevnými rozlišovacími kytičkami. Je to praktické i pro Vás, protože když si každý takto uhlídá svou sklenku, budete mít méně nádobí.

A ještě jedna dobrá rada – ochraňte jídlo na stole praktickými poklopy na jídlo protože jen tak Vám jej obtížný hmyz nebude mít šanci znehodnotit. Vždyť kdo by si s chutí dal pokrm, ze kterého právě musel odehnat hejno much.


sitka-na-potraviny

A naším posledním tipem jsou světelné dekorace. Když se snese tma, dostanou se ke slovu solární světla, jež se celý den nabíjela letním sluncem a nyní Vám všechnu tu energii vrátí. Velmi dekorativní a vhodné na veselou párty jsou např. solární láhve, děti potěší zase veselé želvy a Vaši hosté vždycky najdou cestu ze zahrady do domu díky solárním lampám podél cesty.

solarni-lampa

solarni-zelvy

Autorka: Jana Nováková

Zdroje fotografií: zásilkový obchod Magnet 3Pagen


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!