Bajecnazenska.cz

DJ Mekki Martin BIO

Je to jeden z profesionálních DJ, producent. V Tabarin Clubu v Brně, cože je vyhlášený podnik s 22 letou zkušeností.

K Djingu ho přivedlo prostředí, ve kterém vyrůstal. Od dětství se místo sportů jako většina chlapců v jeho věku začal zajímat o mixování hudby. Již ve svých 14 letech měl své první vystoupení. Zanedlouho poté se stal rezidentním DJ v Tabarin klubu.

Jeho tvorba také především house music posunula klub brzo mezi Top 100 klubů v letošním roce. DJ Mekki Martin často vybírá další hostující Dj pro Tabarin Club.

V roce 2008 se stal Mekki Martin díky své tvorbě populární i v zahraničí. Dnes velmi často cestuje hlavně do USA, Rakouska, Slovenska, Švédska a Španělska. Cestuje i na Ibizu, tu si oblíbil.

Jednoznačně inspirujícím a největším zážitkem se pro něj stal letošní rok na jaře. Provázel na WMC v Miami na „Welcome 2 Miami“. Pod jeho režií byl celý závěrečný večírek na Nikki Beach s Rogerem Sanchezem a dalšími známými Djs (např. DJ Scalomi, Armand Pena a Plastik Funk).

Na konci září hrál Mekki Martin ve městě Gandia ve Španělsku. Akce se konala Steve Aoki. Byl to pro Mekki Martina další nezapomenutelný zážitek.


Na konci léta začala na své vlastní lodi organizovat tzv. Rezidentní noc „House 4U“. V létě 2011 začal spolupracovat s DJ Federico Scavo. Postupem času začal úzce spolupracovat s dalšími Djs jako Maurizio Gubellini, Stefano Pain, Armand Pena, Alex Kenji, Lissat & Voltaxx, Plastik Funk, The Delayers, Jesse Vorn, V.

V roce 2012 měl Mekki Martin úspěšně zremixovány tři skladby: „Kiss me“, „Deeper & Higher“ a “ Best mistake“. Od této doby Mekki Martin úspěšně pokračuje ve spolupráci s Ego Records. Další známá skladba DJ Mekki Martina je „Kilimandžáro“.

Mekki Martin začal spolupracovat také s Tomem Novim. V brzké době můžeme očekávat jejich další spolupráci. V létě začal pořádat vlastní party na lodi, kde využívá svou značku House 4U.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!