Bajecnazenska.cz

Jak vyznat lásku

Láska je všude kolem nás; on miluje ji, ona miluje jeho a oba si to neustále připomínají. Ta dvě magická slova „miluji tě“ se ale časem jaksi opotřebují, a tak je potřeba najít jiné způsoby, jak svému milovanému dokázat, že ho opravdu milujete.

Vaření, vaření a zase vaření

Muž nebo žena, všichni milujeme jídlo. Láska neprochází jen žaludkem. Kdyby to totiž byla pravda, všichni bychom byli tlustí a nateklí a oškliví, což asi nikdo nechce. Na druhou stranu je ale pěkné, když své milované polovičce ukuchtíte něco dobrého k obědu/večeři/snídani (ve zvláštních případech velkého hladu i ke svačině). Pakliže neumíte vařit a nechystáte se partnera otrávit svým kulinářským uměním, vezměte ho na večeři do nějakého pěkného podniku. A tím pěkným podnikem nemám na mysli fast-food. 

Pečujte o něj

Pan úžasný přijde večer domů utahaný z práce. Potěšte ho a uvařte mu něco dobrého (viz odstavec o vaření), společně si dejte dlouhou, horkou vanu a nakonec mu udělejte smyslnou masáž. Je jasné, že jde o ideální myšlenku, kterou nelze realizovat každý den, ale jednou týdně by to snad šlo, ne? 

Komplimenty

Jak je již na začátku zmíněno, pouhé „miluji tě“ nestačí. Je to smutné, ale je to tak. Takový projev lásky je sice krásný, ale náklonnost lze projevit i jinak. Tak například vašeho partnera zaručeně potěší, když mu slovy vyjádříte, jak moc si ho vážíte, jak moc obdivujete jeho vlastnosti a jak jste pyšné na práci, kterou dělá. Dejte mu najevo, co pro vás znamená a „miluji tě“ si šetřete jen na ty opravdu krásné chvíle.


Gesta

Ať už malá, či velká, všechna gesta jsou krásná. Věděly jste, že svého drahého můžete potěšit i jindy než jen v den jeho narozenin nebo výročí? Překvapte ho a darujte mu nějakou drobnost, třeba i oblíbený film na dvd, napište ranní vzkaz „seš to nejúžasnější, co mě kdy mohlo potkat“ na lednici, přivstaňte si a udělejte mu snídani do postele. I malá gesta se počítají.

Pakliže jste ale opravdu provedly něco hrozného (škrábly lak na jeho autě, „omylem“ ztratily jeho milovaného psa), musíte se vytáhnout s něčím větším než jen s čokoškou. Tady vám romantická gesta nepomohou ani náhodou, ale to už je téma do jiného článku.

A nakonec…

Speciální typ: Dost bylo ubohých předsudků typu „kupte mu pivo a večer mu udělejte dobře.“ I muži chtějí být rozmazlováni, ač to třeba sami nepřiznají. Rozmazlujte ho, jako on rozmazluje vás, překvapujte ho, jako on překvapuje vás a, tak tedy dobrá, jednou za čas mu kupte to pivo a nechte ho koukat na ten zatracený fotbal. Chlapi milují fotbal. A ještě více milují hokej.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!