Bajecnazenska.cz

Proč muži milují potvory

Po světě běhá slečen z různého těsta nespočet. Od princezen s nevinnou tvářičkou, co vypadají, že by ani mouše neublížily; přes zlatý střed rozmanitých osobností a povah; až po extrémy – sebevědomé, až vypočítavé mrchy, co zdá se mají vše pod palcem a každé klopýtnutí vám vrátí i s úroky. To, proč si však určitá část mužské populace zamiluje radši nějakou tu potvoru, zůstává pro mnohé velkým otazníkem. Co je na nich může jenom přitahovat?

Důvodů se zde nabízí hned několik. Muži, jakožto pánové tvorstva, jsou od přírody dobyvatelé. Mají v povaze touhu si neustále něco dokazovat a překonávat nástrahy a překážky. A pokud je taková žena se silnou osobností nepřipustí hned k sobě, vytvoří tím pro opačné pohlaví výzvu. Pány baví získávat trofeje a vidí v tom proto téměř svou “povinnost” takovou trofej dobývat. A pokud snad odpověď zní stále ne, je k ní chudák přitahován naopak ještě silněji, jakoby magnetem. Ne nadarmo se říká, že zakázané ovoce chutná nejlépe. Navíc.. všichni víme, že co nemůžeme mít, chceme ze všeho nejvíce.

S tím se váže i adrenalin. Je jako droga. A nic ho neprodukuje lépe, než boj a konkurence. A taková potvora bude kolem sebe mít ctitelů, nejmíň na každý prst jednoho.

Dalším důvodem může být představa vášnivějších a divočejších postelových hrátek. Ztělesnění potvory jakožto sexuální bohyně je něco, co by většina mužů u slečen s roztomilým výrazem nejspíše nehledala. Přeci jenom – konec stereotypu, nevšední zážitek, latex, trocha dominance.. kterého muže alespoň jednou nezastihl podobný sen?

A v neposlední řadě, každý z pánů má někde hluboko, hluboko v sobě ukrytou touhu být alespoň malinko součástí něčeho, o čem nemusí příliš rozhodovat. Jen tak se nechat vést, být tak trochu pod palcem. A právě s takovou po boku o vedení a povinnosti rozhodně nebude nouze.

 

 

Dámy, pokud se však neřadíte k této skupině žen, nevěště hlavy! Po světě běhá více než dostačující počet vhodných protějšků. Ne všichni mají stejný vkus a navíc, neustálý boj každého také jednou unaví.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!