Bajecnazenska.cz

Oslavte 1. máj netradičně

Ať už dáváte přednost oslavám svátku práce nebo raději slavíte český den všech zamilovaných, pojměte letos 1. máj netradičně. Máme pro vás pár tipů na nevšední zážitky, které z letošní oslavy udělají nezapomenutelnou událost.

Tak nebo tak, hlavně do oblak!

let-balonem-24Zvykli jsme si na dovolenou létat letadlem a nepřijde nám to pomalu nijak výjimečný způsob cestování. Ovšem není let jako let. Vyzkoušejte soukromý let malým letadlem, adrenalinový zážitek v akrobatickém letounu nebo pohádkový výlet horkovzdušným balonem. Užijte si nádherný výhled třeba na své rodné město. Co si vyberete – let balónem, vrtulníkem nebo vyhlídkový let malým letadlem? Let si můžete naplánovat přímo na 1. květen, nebo pořídit dárkový poukaz a věnovat ho z lásky své drahé polovičce, termín letu si poté můžete naplánovat společně a užít si ho třeba v létě.

Do Prahy na jedenáctý Majáles

3733761_mAno, je to tak, Pražský Majáles se letos dočká již jedenáctého ročníku. Kdo na prvního máje nechce demonstrovat ani se líbat pod stromem, je to pro něj ideální akce. Lineup je nabitý hlavně domácími kapelami a zpěváky, bohatý je také doprovodný program, při kterém se tradičně také korunuje nový král Majálesu. A že máte studentská léta již dávno za sebou? Vůbec nevadí, Majáles je sice studentský festival, ale jeho brány jsou otevřené všem bez rozdílu věku. Letos se Majáles koná na letišti v Letňanech.


O týden později se Majáles přesune na Brněnské výstaviště, takže pokud už jste na 1. Máje slíbili účast v průvodu nebo oslavíte svátek práce v zaměstnání, nemusíte litovat, že vám nabitý program uteče.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!