Bajecnazenska.cz

Myslíte na cestách na dobré cestovní pojištění?

Ať již se chystáte na jakoukoli cestu, promyslete si možnost cestovního pojištění. A to zejména například tehdy, jedete-li do exotických zemí, za adrenalinovými sporty nebo třeba na delší pobyt. Myslete na sebe a pojistěte se pro případ, kdyby se Vám něco přihodilo. Cestovní pojištění Vás chrání na Vašich cestách.

Správné pojištění pro každého

Nevíte, kde a jak sjednat cestovní pojištění a chcete se obrátit na spolehlivého partnera? Nejsnazší cestou je sjednat on-line cestovní pojištění. Zkuste to například s Ergo, specialistu na cestovní pojištění včetně pojištění pro piloty. Pro celou Evropu a řadu dalších zemí + pojištění pro rizikové aktivity bez přirážky. Spočítejte si částku online, jaké pojištění bude pro Vás nejvýhodnější. Pojištění chrání před zdravotními riziky jako jsou úrazy či náhlé problémy (například akutní bolesti), ale rovněž pomáhá při poškození majetku a tím způsobeným škodám. Nejlepší je si předem spočítat konkrétní částku pojištění a poté jej uzavřít před Vaší cestou. Platné je prakticky hned, obvykle do druhého dne.

zachranny-kruhCestovním pojištěním pro klid na Vašich cestách

Užijte si cestování bez problémů. I když Vás nějaké potkají, pojištěný člověk má klid v tom, že nebude muset nic platit. Sami možná víte, jak drahá je lékařská péče v zahraničí. Jaké konkrétní sazby a co vše pojištění zahrnuje, se dozvíte z VPP pro pojištění na cesty (všeobecné pojistné podmínky). Můžete si vybrat dle konkrétní cesty pojištění na míru potřebám, případně se poradit s danou pojišťovnou, co vše můžete získat a jaká jsou rizika a kde všude je pojištění platné. Nejen zmíněné pojištění Ergo, ale i jiné pojišťovny Vám nabízejí vždy na míru dle potřeby pojistit vše, co potřebujete. Vaše zdraví i majetek. Pro Váš klid na cestách je cestovní pojištění cennou položkou. Za několik set korun máte pojištěny výlohy v řádech i milionů korun.Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!