Bajecnazenska.cz

Chcete se cítit bezpečně? Pořiďte si obranné prostředky

Spolehlivé prostředky osobní ochrany bychom nalezli v kabelce mnoha žen. Jaké konkrétní výrobky ale vybrat? A kde si je pořídit? Odpovědi na Vás čekají na následujících řádcích.

Pohybovat se za tmy sama není pro mnohé ženy právě nejpříjemnějším pocitem. Sice nechceme tvrdit, že na Vás za každým rohem číhá nějaké nebezpečí, nicméně i tak by se Vám mohly hodit prostředky osobní ochrany. Takové pepřové spreje či sprejové svítilny jsou totiž levné, účinné a hlavně Vám na ulici dodají potřebný klid. Jde tedy o jedny z mála výrobků, které nebudete muset nikdy použít, a přesto se investice do nich rozhodně vyplatí.

Branse1Účinné pepřové spreje a sprejové svítilny

Pepřové spreje patří ke klasickým obranným prostředkům, zejména díky snadnému použití a vysoké účinnosti. Pokud Vás tedy zajímají právě tyto výrobky, prohlédněte si pepřové spreje a vyberte si. Další variantou jsou sprejové svítilny. Že jste o nich nikdy neslyšela? Nejde o nic jiného než o pepřový sprej, jenž je navíc opatřen supersvítivým světlem, které může již samo o sobě útočníka odradit. Využijte proto ochranu sprejových svítilen.

Pořiďte si nejsilnější obranné spreje v ČR!Branse2

Jestliže se chcete cítit maximálně bezpečně, využijte prostředky osobní ochrany, jež patří na našem území k nejsilnějším a používá je dokonce i Policie ČR. K těm nepochybně patří sprejová svítilna Tornado, která obsahuje 15 % účinné látky Oleoresin Capsicum, jakož i pepřový sprej KO JET. Ten obsahuje 10 % této látky. Pořiďte si tedy tu nejvyšší kvalitu!

Branse.cz – kvalitní prostředky osobní ochrany

Uvažujete-li skutečně o nákupu výše zmíněných výrobků, nabízíme Vám služby našeho internetového obchodu Branse.cz. V naší nabídce naleznete nejen pestrý sortiment pepřových sprejů a sprejových svítilen, ale také mnohé další obranné prostředky jako elektrické paralyzéry. Lze si u nás nicméně pořídit rovněž vysoce kvalitní zabezpečovací techniku, díky níž spolehlivě ochráníte svůj majetek.

 Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!