Bajecnazenska.cz

Nástupce Padesáti odstínů je tady!

Patříte k zarytým milovnicím erotických románů? Sérii Padesáti odstínů jste zhltla jedním dechem hned několikrát? Stále nemůžete najít to správné letní čtení? Máme pro vás super tip!

Když se u knihy ráda červenáte

Sylvain Reynard pobláznil celý svět. Jeho první díl romanticko-erotické trilogie Hříšné odstíny vášně se ihned po vydání vyšplhal na první příčky žebříčků prodejnosti a přes noc se stal bestsellerem. Původně jeho dílo vzniklo pouze jako fan-fiction Padesáti odstínů, ale díky propracované psychologii postav, zajímavému prostředí a rychlému spádu si rychle našlo čtenáře po celém světě. Získá si i vás?

Inferno, Očistec a nakonec Ráj?

V prvním díle s titulem Gabrielovo Inferno se setkáte s šarmantním Gabrielem Emersonem. Ve dne uznávaným univerzitním profesorem, v noci šelmou zmítanou touhami. Svůj šarm a přitažlivost Gabriel využívá k tomu, aby získal vše, co chce. Naváže zakázaný vztah se svou studentkou Julií, ale ani při dlouhých hovorech o lásce, chtíči, peklu a očistci jí neodhalí svou temnou minulost a vnitřní prázdnotu.

Po Infernu Gabriel doufá ve vykoupení ze svého osobního pekla, ale namísto spásy přichází Gabrielův Očistec. Ve druhém díle Gabriel a Julia společně utečou před tvrdou realitou na dovolenou do Itálie, kde si mohou užívat ničím nerušené chvíle. Po návratu ale opět musí bojovat za svou lásku.

Jak to s jejich zakázanou láskou dopadne, se dozvíte v díle třetím, který se skrývá pod titulem Gabrielův Ráj. Gabriel a Julia stojí před důležitými životními volbami, ale jejich životy zásadně změní Gabrielovo nejtemnější tajemství, které vypluje na povrch.

Žhavé scény, zakázaná láska, krásné prostředí a zajímavé dialogy vás zcela pohltí. Ať už budete o Gabrielovi a Julii číst kdekoliv, nebudete se moci odtrhnout, dokud nedočtete poslední větu.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!