Bajecnazenska.cz

Jak zaujmout muže?

Líbí se Vám nějaký muž ve Vašem okolí? Nemůžete na něj přestat myslet, při jeho úsměvu se Vám podlamují kolena a  v jeho přítomnosti Vám srdce buší rychleji? Jenže všechny tyto hezké pocity kazí fakt, že on o tom, že se Vám líbí, nemá ani ponětí. Nezoufejte! Sepsali jsme pro Vás pár užitečných rad, jak na muže zapůsobit…

1. Buďte sama sebou

Pokud jste stydlivá a bojíte se začít konverzaci jako první, nenuťe se do toho. Muž pochopí a začne rozhovor sám, uvidíte, že když se v jeho přítomnosti budete cítit dobře, stydlivost a nervozita zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Pokud jste spíše extrovertní typ nepokoušejte se muže zaujmout plachými úsměvy a předsírat stydlivost. Nebyla by jste to vy a muž by to určitě vycítil. Nedopadlo by to asi moc dobře.

Raději od začátku buďte sama sebou a nepokoušejte se nic předstírat a dělat ze sebe to, co nejste. Muž to zajisté ocení!

2. Úsměv

Je všeobecně známo, že si ženy všimnou spíše usměvavého muže než nějakého morouse, který se na celý svět jen mračí. Jinak to není ani u mužů. Když se budete usmívat, on bude vidět, že jste spokojená sama se sebou. Určitě ho tím přinejmenším zaujmete.


Ale POZOR! Nesmíte úsměv přehánět, stačí se usmívat jen decentně. Pokud se Vám, ale do úsměvu prostě nechce, nenuťte se. Místo milého úsměvu by vznikl předstíraný a křečovitý úsměv. S tím byste zaručeně žádného muže nezaujaly – spíše odradily.

3. Ptejte se a poslouchejte

Zeptejte se ho na jeho zájmy či práci. Uvidíte, že ho potěšíte. Bude Vám s nadšením vyprávět o svých koníčcích nebo práci. Dejte najevo zájem a poslouchejte ho.

Doufáme, že Vás naše rady ispirují a přejeme hodně štěstí :-).


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!