Bajecnazenska.cz

Společnost MAC představila novou kolekcí líčení

MACKosmetika MAC má na kontě další novinku, ze které budou nadšené zejména dívky a ženy, které milují postavy Veroniky a Betty. A o jakou kolekci líčení se tedy jedná tentokrát?

Jestliže se rádi inspirujete postavami, jako byla Veronica nebo Betty, je tu novinka, na kterou fanoušci této blondýnky a brunetky již dlouho čekali: Mac Archie´s Girls– tak se jmenuje nejnovější kolekce, která byla již společnosti představena prostřednictvím internetu. V amerických obchodech se začala prodávat již už od včerejška a na pulty po celém světě se dostane až v březnu.

Kolekce samozřejmě přichází ve dvou různých podobách, přičemž bude obsahovat 16 kousků líčení pro každou slečnu a navíc také různé kosmetické pomůcky, jako je zrcátko, štětce a tak dále. Kolekce blondýnky Betty nabídne především zlaté, hnědé, broskvové a levandulové odstíny barev. Veronika – brunetka, nabídne trochu divočejší verzi, a sice tmavě fialovou, fuchsiovou, modrofialovou a odstíny červené. Jestliže by ale příznivci této značky chtěli mít obě na jednou a ne si vybírat jen z jednoho, tak MAC samozřejmě vytvořil i část kolekce, která je stejně tak jako Veronika i Betty – jedná se o perleťový pudr s vestavěnou tvářenkou.

V Americe se budou ceny této nové kolekce kosmetiky pohybovat okolo 17 dolarů – zejména co se týče takové rtěnky nebo řasenky. Dále lze ale také najít věci za 20 dolarů, pod které budou spadat nehtové pigmenty. Za 30 dolarů si lze pořídit i pudr. Oční stíny jsou už dražší, za ty by po vás chtěli v obchodech zhruba 44 amerických dolarů, přičemž jsou nabízeny odstíny karamelové, teplé hnědé, světle korálová růžová, chladné-tónované hnědé, mrazivá žlutá a mnoho, mnoho dalších.

Jedná se o další z nespočtu nápaditých a zajímavých kolekcí této společnosti, která si jistě, stejně jako ostatní, najde své příznivce.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!