Bajecnazenska.cz

Doběhni si pro sexy postavu. Hecni se a pojď do toho s námi!

Už nějakou tu dobu koketuješ s myšlenkou, že bys nazula tenisky a vyběhla? Už tě nebaví dívat se, jak kolem tebe každý žije „aktivním“ životem a neustále se baví o sportování? Nebo naopak již patříš k vášnivým běžkyním, které tento sport naprosto pohltil? Mrkni s námi na TOP 5, co ti běh přináší.

  1. STOP bacilům a nemocem
  2. Uvolnění a relax
  3. Pevná a štíhlá postava
  4. Kvalitní spánek
  5. Energie a dobrá nálada

Běhat můžeš kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Na běhání nepotřebuješ žádnou permanentku, neplatíš vstupné ani roční předplatné. Běháš prostě zadarmo. Je však zapotřebí si na samém začátku pořídit kvalitní výbavu, která chrání tvé zdraví a podpoří každý pohyb. A co víc? Běžecké oblečení i obuv je prostě stylové. Vsaď se, že tvůj nový běžecký komplet, který pořídíš na www.total-store.cz, prostě budeš chtít ukázat světu. Vypadáš skvěle, cítíš se skvěle! To platí i u sportovního oblečení.

Základem běžecké výbavy pro ženy musí být bezpochyby podprsenka. Rozhodně nepodceňuj její výběr, neboť až 80% žen nosí nesprávnou podprsenku. Při běhu jsou prsa v pohybu, nejen že tě to omezuje při sportu, ale hlavně tím dochází k narušení vazů. To způsobí, že prsa budou povislá a bez pevného tvaru. Tomu ovšem dokážeš s kvalitní běžeckou podprsenkou předejít.

Co na sebe?

Funkční a zároveň i stylové oblečení a obuv je základem nezapomenutelného běhu. Hvězdou a zároveň profíkem na běh je rozhodně adidas, Nike, Puma a Reebok. Jedná se o sportovní značky, které v sobě kombinují funkční technologie, stylový design i střihy. Jednoduše si zde vybereš módní běžecké kousky na každé roční období.

Letní vysoké teploty jsou naštěstí za námi a my konečně můžeme uvítat příjemné počasí, které je pro běh jako stvořené. Na podzimní a zimní sezónu oblékněte dlouhé nohavice, tílko nebo tričko a nezapomeňte ani na funkční větrovku nebo mikinu481320-645 AC2105 AA5662 686063-667

 

 

 

 

Základ je funkční a pohodlná obuv!

Pokud si nechcete odrovnat kolena a do konce života se trápit bolestmi kloubů, tak výběr běžecké obuvi nepodceňujte. Jednou z běžeckých hvězd je v současné době obuv s technologií Boost. Technologie Boost poskytuje perfektní odpružení a tím největší energetickou návratnost. Jedinečná buněčná struktura podrážky BOOST zaručuje díky tisícům energetických kapslí z termoplastického materiálu dokonalý běžecký zážitek. Při došlapu se kapsle stlačí a při odrazu vrátí stlačenou energii. Modely Ultra Boost jsou opravdový skvost.

AF5672 S77512_3599119-503 357727-12 M49839

Nike, Puma a Reebok rozhodně nezůstávají pozadu a vypouští na trh jednu špičkovou běžeckou obuv za druhou. Ny výběr máte z pestrobarevnách kombinací, které perfektně doladí běžecký model.

Holky, dámy, ženy! Nevíte-li si rady, ve speciálních prodejnách vám vždy rádi poradí. To platí i pro e-shopy, na které se můžete obrátit online na chatu, e-mailem nebo telefonicky. Pokud si něco objednáte z internetu a zrovna dvakrát to nepadne, nezoufejte. Rádi vám zboží vymění za jinou velikost. Na www.total-store.cz vám s dámskou běžeckou kolekcí navíc adekvátně poradí ty nejpověřenější z nejpověřenějších – ženy! Takže chlapiLogin to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!