Bajecnazenska.cz

Dámské plavky LuxurySwan

Horké letní dny a prázdniny jsou znovu zpět a vy určitě trávíte většinu Vašeho volného času u vody nebo se chystáte na nějakou prázdninovou dovolenou. Každý rok si říkáte, že Vám stačí plavky, co jste si pořídila minulý rok, ale pokaždé neodoláte lákání a vybíráte nové plavky. Značka dámských plavek luxurySwan přichází s novou kolekcí plavek 2015 a plavek 2016, které jistě budou dělat parádu po celý rok a nejen v létě.

Tato značka je velmi luxusní, jednak díky materiálu, ze kterého jsou plavky ušity, ale také jejich nevšedním a zajímavým střihem. Dvoudílné plavky jsou v dnešní době populární. Volí je skoro každá žena, protože se v těchto plavkách cítí lépe. Hlavně se v tomto střihu dokonale opálí a hrozí ji menší riziko nachlazení, než kdyby měla mokré plavky po celé délce trupu.

Horní díl plavek je v zásadě úplně stejný jako u jiných bikin, ale spodní díl plavek zaujme kdejakého muže, ba dokonce i ženu. Střih spodního dílu je nápadný a nepřehlednutelný. Kalhotky mají labutinkový střih, který lichotí snad každé postavě. I když se trápíte pár kily navíc, nezoufejte. Dámské plavky LuxurySwan jsou jednoduchým řešením. Zakryjí Vaše nedokonalosti a vytvarují Vaši postavu, tak že všem budete připadat přitažlivá a upoutáte pozornost všech na koupališti nebo na exotické pláži. Svým střihem, jak horního, tak i dolního dílu jsou plavky ideální k opalování. Zakryjí nezbytné a odhalí místa, které by si zaručeně v létě zasloužila opálit.

Tyto dámské plavky LuxurySwan se vyrábí v různých barvách. Opálené pokožce bude nejvíce lichotit zářivě žlutý odstín. K bledulkám se bude hodit barva plavek dozelena či plavky v barvě královské modři. Každému typu budou slušet plavky v černé barvě, které budou působit ještě vznešenějším dojmem, protože černá barva je barvou luxusu.

Určitě se nerozmýšlejte dlouho a plavky si pořiďte, ať v nich můžete dělat parádu jak někde u moře či drahé polovičce doma u bazénu.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!