Bajecnazenska.cz

Chystáte se cestovat? Tohle si pořiďte!

chystate se cestovat tohle si poridteZnáte tu honičku, když se chystáte do zahraničí a na lednici si píšete seznam, co všechno nesmíte zapomenout. Kolikrát se stane, že stejně zapomenete. A od toho jsme tu my, abychom vám poradily, které kosmetické výrobky je nutné si pořídit. Usnadní vám pobyt v zahraničí a zamilujete si je.

Jak bylo řečeno, v létě mnoho lidí cestuje a mezi nejčastější druh cestování patří to, které je spojeno s létáním. Některé druhy letu ale neovlivňují jen to, jak se cítíte, ale i to, jak vypadáte. A od toho jsou tu tři produkty, které vám zajistí, že budete vypadat dobře za každé situace. Které to jsou?

Číslo jedna patří určitě spreji na obličej. Mysleli jste si, že produkty typu termální a dermální voda jsou k ničemu? Chyba, naopak jsou neskutečně užitečné a dokážou vám pomoci při různých problémech.  Takže pokud doma termální (dermální) nebo hydratační sprej ještě nemáte, okamžitě si jej pořiďte. Lehké přestřiknutí obličeje pomůže vaší pleti udržet vlhkost a zachová se její svěžest. Pomocí dermální vody lze i fixovat make-up. Než vstoupíte na palubu, pořiďte si ale mini balení, se kterým by neměl být na letišti problém. Tento produkt můžete koupit např. od značky Bioderma nebo Clinique.

Číslo dvě patří snad už známějšímu produktu – jedná se o suchý šampon. Protože na dovolené kolikrát nebudete mít čas si pořádně umýt vlasy, kosmetičtí vědci vymysleli pomocníka. Suchý šampon vám pomůže pročistit vlasy, dodá jim svěžest, lehkou vůni a odstraňuje mastnotu. Stačí lehce z určité vzdálenosti nastříkat na vlasy, nechat chvíli působit, poté mnout vlasy v ručníku, rozčesat a to je vše. Suchý šampon vám navíc pomůže udržet objem. Suchý šampon nabízí např. Oriflame, Balea nebo Timotei.

A poslední náš záchranný produkt se jmenuje multifunkční rtěnka, lesk a balzám. Jedná se vlastně o produkt, který splňuje vše, co od něj žena očekává, když jde o rty. Chcete je mít krásně hydratované, lesklé, ale také barevné? Pořiďte si multifunkční rtěnku, nebo hydratační balzám (nabízí např. Maybelline New York). Některé tyto multifunkční produkty mají i tu výhodu, že je lze použít jako zdravíčko a tvářenku (např. Shiseido). Při nákupu ale vybírejte neutrální barvy, jako je např. broskvová, růžová nebo bronzový odstín.Klíčová slova: , , ,

Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!