Bajecnazenska.cz

Značkový porcelán okouzlí vás, vaši rodinu i přátele. Máte svoji jídelní porcelánovou sadu?

Jídlo, jeho servírování a požitek z hezkého vzhledu, nás provází každým dnem. Jestliže chcete, aby byl váš oběd, večeře či oslava skutečně dokonalá, podávejte připravené pokrmy a kávu či čaj v značkovém porcelánu. Pojí jej krásné tvary, jasné a trvanlivé dekory v mnoha provedeních, dokáže naprosto povznést celkový dojem ze stolování a překvapí vás mnoha svými přednostmi a kvalitami.

Kde nakupovat značkový porcelán?

Jestliže chcete obměnit svou letitou jídelní porcelánovou sadu, nebo ještě žádnou nemáte a zajímá vás, jaké jsou možnosti našeho trhu, zavítejte na webové stránky eporcelan.cz. Najdete tady kvalitní značkový porcelán, jenž splní požadavky na kvalitu i vzhled i těch nejnáročnějších zájemců.

Přednosti značkového porcelánu:

  • Zesílená konstrukce porcelánu znamená, že vydrží několikanásobně déle, než je běžné. Mechanická odolnost je 3-4x vyšší.
  • Dekory jsou stejně jasné a zářivé po mnoho let, zdobení je prováděno tzv. vtavnou dekorací.
  • Použití porcelánu je možné i v mikrovlnných troubách a myčkách na nádobí. Nepoškodí jej mikrovlnné paprsky ani chemie používána k mytí.
  • Tvarově je navržen tak, aby se dal dobře přepravovat i skladovat.
  • Jestliže se vám některý díl sady rozbije, jednoduše jej nahradíte koupí nového ve stejném provedení.
  • Samozřejmostí je splňování přísných hygienických norem.
  • Výborná odolnost vůči tepelným šokům.

Barvy, dekory i elegance v bílém pojetí

Je jen na vás, rozhodnete-li se pro čisté a elegantní bílé provedení v mnoha podobách, zvolíte-li značkový porcelán s dekorem nebo ten, který je jemně zabarven.

Vyráběn novou technologií, avšak stejně kvalitně, je kupříkladu porcelán z řady Lifestyle. Vyrábí se v celkem čtyřech odstínech a ať už si vyberete všechny díly v jedné barvě, nebo si barvy nakombinujtete dle svých představ, bude oživením jak moderního interiéru, tak chalupy či chaty.

Navštivte e-shop eporcelán.cz a vyberte si některou z kvalitních značkových porcelánových řad. Budete nadšeni a požitek z jídla si o to víc užijete nejen vy, ale i vaše rodina a hosté.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!