Bajecnazenska.cz

Rohové sedací soupravy

Mezi sedacími soupravami mají své četné zastoupení a velkou oblibu právě rohové sedací soupravy. Jsou velmi praktické a efektivně využijí rohy v místnostech. Můžete si vybrat rozkládací či nerozkládací modely, tvar U či L a také pravý nebo levý roh – přesně podle toho, jak se Vám to do místnosti hodí. Také rozměrově si lze vybrat z mnoha velikostí. Tvar U nebo L určuje, zda je křídlo po jedné straně nebo po obou. My Vám veškeré tyto varianty nabízíme, vyberte si z našeho rozmanitého sortimentu rohových sedacích souprav do každého obýváku. A budou se hodit i do kanceláří či jiných prostor, kde chcete pohodlné místo k sezení.

Nerozkládací vs. rozkládací rohové sedací soupravy

Dle možnosti rozložení soupravy dělíme sedací soupravy na rozkládací a nerozkládací. V případě nerozkládací se nedají použít ke spaní, tudíž není možné získat jejich rozložením další místo. Jsou  ve fixních rozměrech, jaký si vyberete. Naopak rozkládací rohovou soupravu pohodlně rozložíte a uzpůsobíte tím jako lůžko. Jak rozkládací, tak i nerozkládací modely mají často ve výbavě i praktický úložný prostor. Rohové sedačky jsou v obou variantách stylové.

Malé rohové sedací soupravy

Jsou ideálním řešením, když místa není příliš nazbyt. I v malé místnosti vytvoří stylový prostor k sezení. Díky menším rozměrům jsou lehčí pro manipulaci. Také u menších variant rohových sedaček si můžete vybrat levý nebo pravý roh dle umístění.

Sedací soupravy do U

Hodí se především do větších místností, kde si můžete dovolit větší soupravu, naopak u malých prostor nejsou vhodným typem. Sedací soupravy do tvaru U mají křídlo po obou stranách na rozdíl od „jednorohového“ tvaru L s pravým nebo levým rohem.

Na potahu a barvě záleží

Samozřejmě kromě tvaru je rozhodující také potah, resp. barva. Můžete barvu sladit s interiérem či naopak vsadit na kontrast a utvořit tak z rohové sedačky optický prvek. U nás najdete celkem více než 12 variant rohových sedacích souprav ve špičkové německé kvalitě. Modely, které jinde neseženete. A navíc, dovoz i montáž je zdarma, ať již si vyberete kterýkoli tvar a velikost.

 Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!