Bajecnazenska.cz

Stella McCartney vytvořila novou kolekci pro Adidas S/S 2014

stella mccartney vytvorila novou kolekci pro adidas ss14Jistě všichni znáte slavnou návrhářku Stellu McCartney, která už několikrát spolupracovala se světoznámou a populární sportovní značkou Adidas, která vytváří sportovní oblečení nejen pro muže a ženy, ale také děti. Její nejnovější kolekce má opět úspěch, ihned poté, co byla představena na Fashion Week v Londýně.

Britská návrhářka přesně ví, co ženy potřebují a co milují. Stella nevytváří jen oblečení sportovní, ale také úspěšné, a to především proto, že její oblečení má symbolizovat právě to, co sama miluje – aktivní život. Její nová kolekce, stejně jako ty předešlé, je opět plná pohodlného a sportovního oblečení, které lze nosit i v každodenním životě.

Velkou výhodou je, že nová kolekce, která je určená pro sezón jaro/léto, je plná svěžích kousků, které si užijete především i v letních měsících. A co vlastně kolekce zahrnuje? Tak například celou řadu sportovních legín, dále zahrnuje skvělé šortky, mikiny, tílka, avšak zvláštní pozornost věnovala Stella bundám, které jsou vyrobené ze specifických materiálů, a tak se mohou stát vašim doplňkem nejen při sportu, ale při běžném nošení.

Kdybyste se slavné návrhářky zeptali na otázku, jaký je záměr její nové kolekce, odpověď by byla jednoduchá – podpořit účast žen ve sportu. Podle zpráv i sportovci přiznávají, že pokud se cítí při sportu dobře a pohodlně, mohou dosáhnout mnohem lepších výsledků, než když na sobě mají nepohodlné a nepěkné oblečení.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!