Bajecnazenska.cz

Posilování břišních svalů

Ať už jste nebo nejste hubená, pohyb potřebuje každá z nás. Chceme se cítit dobře, pokud budeme i dobře vypadat, jen dobře! Ženy by asi moc neměli posilovat proto aby měli veliké trapézy nebo bicepsy ale spíše pro pevnost těla. Pokud byste tedy chtěla začít cvičit, můžete si dávat různé cviky na spalování tuku, kde udržujete stálý tep a ne na sílu.

U některých cviků pro slečny to skutečně bolí, dnes se pobavíme o posilování břišních svalů. Pokud nebudete mít sama vůli cvičit doma třeba i podle videa, můžete navštívit fitness Praha 10. Toto fit centrum Vám vyhoví a přizpůsobí se Vaší aktuální kondičce, nemusíte se bát, že by Vás někdo přetěžoval.

Jak cvičit a které cviky?

Já se od jakživa řídím tím, že dělám to co mi nejde. Pokud již některý cvik pro Vás bude hračkou, nedělejte ho stále dokola, začněte něco nového. Není příliš dobré cvičit, když jste požili alkohol, o tom více zde. Pokud chcete mít ploché bříško a posílit ho, musíte cvičit vícero cviků jelikož každý je na jinou část bříška. Na videu níže vidíte sérii cviků, kterou pokud se pokusíte pravidelně praktikovat, výsledek je zaručený.


Ze začátku třeba nebudete zvládat tempo ani rozsah cviků ale to nevadí. Začněte pomalu, vyzkoušejte každý ze cviků na chvíli, nepokoušejte se dělat stále pouze jeden celou požadovanou dobu a zbylé vynechat. Těchto videí na internetu naleznete mnoho, další zaručené tipy vám řekne každá posilovna Praha 10, která má alespoň nějaké vyškolené lidi.


Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!